Hıncal Uluç'un Galatasaray,Ligtv ve Ntvspor hakkındaki görüşleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç'un Galatasaray,Ligtv ve Ntvspor hakkındaki görüşleri

Cevap: Hıncal Uluç'un Galatasaray,Ligtv ve Ntvspor hakkındaki görüşleri

5 maç

üst üste kazanalım , feneri bırakır bizi eleştirir.

hıncal uluç konusunda fikrim sabit :)

rijkaard geldiginde yönetime tesekkür ettiginde, bu bir devrimdir dediginde bir yorum yapmıstım... "rijkaard'a sallayacak ilk kişi sen olursun diye"... harbiden oldu :)

yine aynı yorumu yapacagım...

fenere salladıgı zaman hıncal uluç'a bayılıyoruz... tadından yenmiyor... ama senelerdir galatasaray'a etmedigini de bırakmamıstır...

klüp acıklamıs ama o hala selcugun maliyetini 20 milyon üzerinden konusuyor... yarın desen ki "hıncal abi ünal aysal senin için söyle böyle demis" ertesi gün ünal aysal'a da sallar...

hıncal uluç'u sevmedim... sevemedim... sevemeyecegim...

Kendi çalıştığı kurumu eleştirebilmesi taktire şayan bir durumdur bence de.

zamanında bu adama bunadı artık diyenler şimdi alkışlamasın

maalesef hepsi dogru ve bizim yönetimimizin enbuyuk zaafı medyagücümüzsıfır fenere surekli pohpohlanır galatasarayı en iyi zamanında bile eleştirilir milyonlarca taraftarı olan kulube yapılan bu haksızlıklarda izlenir hıncal gibi bi kaç tane daha adam olsa neler olur inşallah yeni yönetim bunu yapar febe hakkında bi kere kötü haber çıksa azizde cıkar neler yapar bizde yapacak adam hiç yok

bu forumda en fazla Hincal Uluc yazisi okuyanlardan biriyimdir ,bu adam yeter ki saha icini yazmasin anlamiyor ama "yasamdan dakikalar" programi bile ne kadar etkin bir bakis acisi oldugunu kanitlamaya yeter.

Ligtv, program yaptıgı kanalı Nontvspor ve Aziz yıldırımı suan medyada karsısına alabılecek tek kişiydi, helal olsun.

iyide adam bizi savunmamışki trabzonu savunmuş. biz niye helal olsun diyoruz. GS a ve taraftarına etmedigi hakerette kalmadı. bozuk saat bile 2 kere dogruyu gösterir. hıncal beyde öyle biri:)

Adam reis...

Gercekleri yazmis yine.

Adama kiziyoruz ama adam fenerin ne haltlar yedigini söyleyen/yazan adam..baskada yok zaten.

Forumlarda yazdıklarımızı, yazısında dile getirmiş..Ellerine sağlık

iyide adam bizi savunmamışki trabzonu savunmuş. biz niye helal olsun diyoruz. GS a ve taraftarına etmedigi hakerette kalmadı. bozuk saat bile 2 kere dogruyu gösterir. hıncal beyde öyle biri:)

olsun paşam sonuçta doğruları söylemiş :) onu yapamayan, yapmayan bi dünya gazeteci var.

Çünkü Galatasaray'da o mevkii bomboş senelerden beri. "Kazmalar, kazmalar" diyorum onlarla oynuyor Galatasaray!

Kısa öz helal olsun :D :D

Bu roportaj ne zamana ait? Cunku soruyu soran kisi tepemi attirdi.

Galatasaray, Trabzonspor'da forma giyen Selçuk İnan'ı alarak büyük yankı uyandırdı. Bonservis bedeli ama yok ama buna rağmen 20 milyon euro'luk bir maliyetten bahsediliyor. Selçuk, pahalıya mı mal oldu?

Eger yeni ise, ulan ne 20 milyon'u. Borsada rakamlar gayet acik!

Üst Alt