Hırvatistan Karşısındaki İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hırvatistan Karşısındaki İlk 11'imiz Belli Oldu!

Cenk Cahill'den defalarca kafa topu kazanmis, ve bunu sadece beynini kullanarak yapti. Cakma kral boyuna ragmen kafa topu kazanamiyor neden acaba.

Burak gibi bir adamı yedek bırakıyor yuh ya. Adam ileride pozisyonunu alıyor, aralara kaçıyor, faul alıyor, duvar oluyor, gol atıyor daha ne yapsın. Sayın parator bunu 11'e almayıp kazma Cenk'i alıyor olacak iş değil. Çin'e gitti diye üvey evlat konumuna mı düştü ? Burak yokken nasıl gol pozisyonuna girecez eyyy parator?

Burak gibi bir adamı yedek bırakıyor yuh ya. Adam ileride pozisyonunu alıyor, aralara kaçıyor, faul alıyor, duvar oluyor, gol atıyor daha ne yapsın. Sayın parator bunu 11'e almayıp kazma Cenk'i alıyor olacak iş değil. Çin'e gitti diye üvey evlat konumuna mı düştü ? Burak yokken nasıl gol pozisyonuna girecez eyyy parator?

ne diyon

herkes ironi yapacak diye bişey yok yahu arada düz konuşanlarda olsun kim kimdi neydi karıştırıyorum artık.

LUTFEN

Burak mi yapiyormus bunlarin hepsini?

Normal şartlarda içimizden geçerler ama göreceğiz. Bu arada kanatsız değiller Perisic var da Brozovic olayını çözemedim. 4-3-1-2 yapıp Perisic'i çift forvette serbestte oynatabilir. Bu kadro işimize geliyor gibi de bizim takımda rezil. Selçuk- Ozan orta sahası Türkiye için bile çok yetersiz kalır uluslararası arenada ne yapacaklar merak ediyorum. Defansa hiç girmedim bile Balta ve Mehmet Topal zaten şampiyonanın en zayıf tandemlerindendir muhtemelen. Caner kaç aydır yok, Hakan kanatta, Arda formsuz falan bi ton sorun var. Bu maçtan puan çıkarırsak büyük başarı bence.

burakin olmamasi büyük bir arti
su anda mac ortada gibi
ama manduzik bizim defansi sirtina bindirip gezdirir

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Üst Alt