Hırvatistan Maçı TT Arena'da!


355be50.jpg
Milli Takımımızın Hırvatistan ile karşılaşacağı EURO 2012 play-off maçı Türk Telekom Arena’da oynayacak!

Devamı GSCimbom Portal'da...

 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Bırakında zemini düzeltelim...bu ülkede başka stad mı yok...nasıl ruh halindeler anlayamadım ki...
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Doğru karar. Atmosferle büyük baskı kurmamız lazım. Bunu yapmanın en kolay yolu da; TT Arena.
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Baska stad mi yok yahu.. Zemin cok kotu. Baska stadda olsa idi bizde bu zamanda zemini degistirirdik..
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Çok büyük hata yapıldı İstanbul insanıyla atmosfer falan olmaz.Ne kadıköy ne İnönü ne Arena gereken atmosfer için uygun değil şuan için.Olası bir golde herkes kendi takımına bağırmaya başlıyor Bursa nokta atışı olacaktı.Çok büyük hata edildi.
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Bırakın abi çivisi çıkmış bu işin. Faruk Süren'den sonra gelen yönetimler yönetim olsaydı, zaten şuan TTArena fln uğraşmıyorduk biz. Özlerim özlerim ki Faruk Süren gibi bir başkan zamanında gelmedi. Belki onun yerine şimdi Aysal var ama o da gelmekte geç kaldı. Enkaz aldı.
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!Yanlış karar.Hem zemin çok kötü hem de maçta oluşan ortam gerçekten böyle bir maç için iyi değil.Bursa çok daha doğru bir tercih olurdu şuan için.
 
Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!OlamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzUrfa'da oynanmaliydi. Kasim zaten havalar soguk orasi TR genelinden 3-5 derece daha sicak. Statta güzel, iyi deplasman olurdu Hirvatlar icin.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt