Hobbit 1. Film Vizyonda!


482043_10151027965314123_663408418_n.jpg

Comic-Con 2012'de iki bölüm halinde çekilen Hobbit'in üçleme olacağına dair çıkan dedikodular yönetmen Peter Jackson tarafından doğrulandı. Yönetmen facebook sayfasında yazdığı bir yazıda, Hobbit filminin üçüncü bölümünün 2014 yılında vizyona gireceğini müjdeledi. Böylece Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings)'nin ardından ikinci bir üçleme ile daha karşı karşıyayız.İlk filmi kurgu aşamasında seyreden yönetmen, daha fazla hikâyenin anlatılabileceğini ve üçüncü filmle bunu başarmak istediklerini söylerken, olaylar yine The Lord of the Rings ve Hobbit'te anlatılan tarihe dayanacak. Bu da kitapta bulunan fakat filme aktarılmayan daha fazla ayrıntı ile karşılaşacağımız anlamına geliyor.PJ'nın Facebook'ta "Beklenmedik Yolculuk" başlığı altında yaptığı bu yazılı

açıklamanın çevirisi Tekyuzuk.com tarafından yapılmıştır.

Çekimlerin sonu gelince, nihayet oturup, filmde neler yapmışız onu

görme fırsatı yakalarsınız. Son zamanlarda Fran, Phil ve ben, ilk filmin

kabaca montajlanmış halini ve ikincisinin uzunca halini, ilk kez

izleyerek bunu gerçekleştirmiş olduk. Hikayenin böyle ayrıntılı, güçlü

karakterlerle ve onları hayata taşıyan bu kadro ile bir araya gelmesi

çok hoşumuza gitti. Hepimizin aklında “bu hikayeyi daha fazla

anlatabilir miyiz?” sorusu belirdi. Aynı film yapımcıları ve fanların da

olduğu gibi; bizim açımızdan da cevap aynı idi: “Evet” .Bilbo Baggins’in, Büyücü Gandalf’ın, Erebor’un cücelerinin,

Necromancer’ın yükselişinin ve Dol Guldur hikayelerinin uzunluğu belli,

ama bunlara bir şans vermezsek, anlatılmadan kalacak. Hobbit’in

hikayesinin zenginliği ve aynı şekilde Yüzüklerin Efendisi’nin eklerinde

olan bilgiler, bize Bilbo Baggins’in serüvenleri; bazen tehlikeli ama

bir o kadar etkileyici olan, Orta Dünya hikayesi hakkında tam bir hikaye

anlatmamıza olanak sağlıyor.

Daha fazla uzatmadan, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures,

Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films ve Hobbit filminin tüm oyuncuları ve

ekibi adına, iki filmin, üçleme haline getirildiğini size haber

vermekten, mutluluk duyuyorum..Gerçekten, “beklenmedik bir yolculuk” oldu bu ve Profesör Tolkien’in

sözleriyle noktalayalım. “Bir hikayedir ki, içindeki anlatılanlarla

büyüyen.”Şerefe,

Peter JKaynak :Hobbit'in 3. filmi geliyor
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Of on numara haber bu bir efsane daha geliyor Yüzüklerin Efendisinden sonra
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Kitapda 3 filmlik malzeme yok gibime geliyor ama bakalım nasıl filmler ortaya çıkacak.
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !3. filmin ismi The Desolation of Smaug ya da The Battle of Five Armies olabilirmiş.:ayatollah:
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !300 sayfalık kitaptan nasıl 3 film çıkıyor yahu? Kafadan eklemeler yapmasınlar gene?
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Kitapta 3 filmi kapsayacak konu yok bence de. JRR Tolkien'in ve LOTR serisinin büyük bir hayranı olarak fazladan bir film heyecanımı artırsa da, bunun serinin kalitesini düşürme ihtimali biraz tedirginliğe yol açıyor :Z1:
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Oooo cok iyi. Ilk bölümü ciksada izlesek.Zamaninda Lord Of Rings`i Sinema da izlemeye gitmemistim, cok sonradan filmi kesfettim. Cok pisman olmustum.
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !300 sayfalık kitaptan nasıl 3 film çıkıyor yahu? Kafadan eklemeler yapmasınlar gene?Kitapta 3 filmi kapsayacak konu yok bence de. JRR Tolkien'in ve LOTR serisinin büyük bir hayranı olarak fazladan bir film heyecanımı artırsa da, bunun serinin kalitesini düşürme ihtimali biraz tedirginliğe yol açıyor :Z1:

LOTR'da olduğu gibi çok flashback olacakmış.Sauron'un parmağından yüzüğün alınması ya da Gollum'un geçmişinin anlatılması gibiSauron'un Necromancer olarak geçmişi falan olacakmış sanırım
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Hayatımın film serisidir LOTR ... sinema versiyonlarını 6-7 kere extended editionlarını da bi o kadar seyretmişimdir ... Senede 2 kere izlerim geleneksel olarak :asd:Ama ne yazıkki bende sinemada izleyememiştim çok çok üzgünüm :( Hobbitler çıksada gitsek :D
 
Cevap: Hobbit'in 3. Filmi de Geliyor !Yeni fragman[video=youtube;SDnYMbYB-nU]https://www.youtube.com/watch?v=SDnYMbYB-nU&feature=g-all-u[/video]
 
Üst Alt