Hocam Vakit Geldi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hocam Vakit Geldi

Bu kadronun nesi eksik? Turkiyenin en pahalı kadrosu, en buyuk taraftar desteği varken..

Transfermarkt verilerine göre Galatasaray'ın piyasa degeri 93.5 m€ , Beşiktas 73.85m€, Basak 52.85m€ iken..

Basaksehir'in yaşlı, taraftar desteği olmayan bir kulup oldugunu ve gecmişinde sampiyonluk yasamamış olmasını düşünürsen ve ligin bitmesine sayılı haftalar kala hala lider olmasını dusunursen birseylerin yanlış oldugunu anlarsın.

Yazdım, hatırlamakta fayda var.

Sanki biz kendi ligimizde Barca , Bayern, Liverpool ile sampiyonluk mucadelesi veriyoruz. Hala bazı forumdaslar transfer transfer deyip duruyor. Vakti gelince tabii ki gidenler de olacak, gelenler de.. Ama sampiyonluk yolunda Konya yı yenemiyorsan bunu hala transfere baglamak abestir, ayıptır.

Biz bu ligin en pahalı kadrosuyuz zaten.. Rakimiz bizden daha mutevazi kadroları olan ve bizim kadar taraftar destegi olmayan takımlar. Besiktas zaten borc batagında, kuculuyor. Para eden her futbolcuyu satıyor. Bizim bunca imkana ragmen Besiktas ile Basak ile sampiyonluk yarışında olmak değil, şimdiden sampiyonluğu ilan etmemiz gerekirdi. Gec de olsa olalım.. Olamazsak o zaman çok seyler olur..

Tabii vizyoner arkadaşları anlıyorum, sezon sonu hoca gönderilip(sezon sonuna kadar beklemenin sebebi hocaya saygı yoksa şu dakika kapı dışarı edilmeli) elit bir hoca getirilip pas oyunu, total futbol, müthiş organizasyonlarla saldıran ve savunma yapan bir takım kurulmalı, çünkü bizim böyle baya bir örneğimiz vardır tarihe baktığımız zaman(?). 96-2000 arası Terim'in takımı iyiydi 2011-12 de fena değildi. Onda da Terim vardı sanırım ama olsun bir an önce yabancı elit bir hoca takımın başına geçmeli ve taraftar total futbolun zevkine varmalı. Unutmayın tek bir tane bile hatalı transfer de olmayacaktır bu durumda. Alınan her adam %200 verimle oynayacak genç-ucuz-potansiyelli aynı zamanda da ultra tecrübeli elemanlarla doldurulacaktır takım. Alt yapıdan da her sene 5 adam çıkarırız Terim gittikten sonra.

Şaka şaka
Haters gonna hate...

Füze atsaydın reyis :ROFLMAO:

Yanında 3 tane sünepe yardımcı var hicbiseyden anlamıyorlar Levent dahil fakat onlarda suç yok hoca dikkat edin bilerek pasif tipleri yardımcı seçiyor
Okan Bülent Hagi gibi lider yapılı adamları hayatta yardımcı yapmaz kendine
Hoca bir nevi reis gibi istisnasiz biat seven karakterde bir adam
Kesinlikle.

Bunu ben de hep dile getiririm. Hoca çok baskın bir karakter yani kelimenin anlamıyla tam bir Alpha. Ünal Aysal ile anlaşamamaların baş nedenlerinden biri de bu zaten, iki tane baskın karakter karşı karşıya kaldı bir yerden sonra.

Yanında pasif pısırık adamları bulundurması da bundan kaynaklanıyor. Ben ders almam ders veririm kafasında adam, ha hakkını verelim eskilere göre inatçılık konusunda biraz düzeldi.

Sence Hasan veya Ümit'in hocaya karşı gelme ihtimalleri var mı herhangi bir konuda. Atıyorum Hasan çıkıp hocaya bak hocam şöyle oynasak böyle yapsak diyebilir mi, ben pek sanmıyorum.

Hasanı da Ümiti de çok severim ama yardımcı teknik direktörlük için çok vasıfsızlar.

sent via GSC

başka liglerle bizim ligimizde ki takımların oyuncularıyla kıyaslayıp şimdiye kadar şampiyonluğu ilan etmemiz gerekirdi mantığı da iyimiş

juventus ve psg bile liglerinde ki en yakın rakiplerinden 3 kat değerli iken anca ilan ettiler şampiyonluğu

son haftalar her şey olur.düşme derdi olan daha çok asılır,hiç bir derdi olmayan rüştünü ispat için asılır ,zaten rahattır kaybedecek bir şey yok,şampiyonluğa oynayan strese girer geçmiş maçların hesabını yapıp dövünür durur konsantrasyon kaybeder ve puan kaybettiği maçların korkusuyla rahat oynayamaz.

durum hala aynı değişen bir şey yok.

6 puanla şampiyonda olabiliriz 3. de

14-15 te de aynısı oldu geçen sezonda

geçmişin hesabını unutup o güne oynayan şampiyon olur

bizim sıkıntımız şu,bjk bu yarışın içinde yoktu şimdi girdiler ve bizim yaşadığımız stresin çok uzağındalar,çünkü 2 hafta öncesine kadar şampiyonluk için beklentileri sıfırdı

Burda bos bos atip tutanlarin, ne futboldan, ne yönetimden zerre anladigini zannetmiyorum.

Galatasaray taraftari diye her aklina gelen bos sacmaligi burda yazip kendilerini adam zannedip bir de ortalikta geziyorlar. Klasik ağlak taraftar modeli. Herkese kufredin, herkesi asagilayin, surekli aglayin, sikayet edin, baska bir halta yaradiginiz yok.

Herkes insan, herkes hata yapar. Terim’in İtalya’ya gidisi de, Lucescu’nun yerine gelisi de hataydi. Galatasaray’i zerre dusundugunu zannetmiyorum İtalya’ya giderken, Emre itinin İnter’e gitmesini, takimin dagilmasini engelleyecek tek kisiydi. Birakti gitti.

Ancak su son 2 senedir Galatasaray icin en cok fedakarlik yapan Terimdir. Su anki sartlarda, Terim’in yarisi kadar basarili olacak tek teknik direktor var mi ulan dunyada? Bu kadar kotu mali sartlarda calismayi kabul edecek? Geçen sene takımı şampiyon yapması yeter. Ozan’ı altyapidan cikarip 11 milyon Euroya sattirmasi yeter. Şu an kör topal da olsa şampiyonluk kovalaması yeter.

Bana kalsa Ndiaye denen kütüğü ilk 18e bile almam, en iyi futbolmuzu o olmadiginda oynuyoruz. Fernando dingiline guvenmem, her zor maçta etkisiz kaldı bu sene. Vs.vs. Say say bitmez.

Ama mesele bu degil, baska teknik direktor olsa onun da elli tane elestirilecek yani cikacak.

Bu forumda en cok elestirilen, hakkinda en cok kotu konusulan oyuncu Burak Yılmazdır.

Simdi Diagne yerine Burak olsa desek, kim itiraz eder? O zaman neymiş, boş konuşmuşsunuz, saçmalamissiniz, sicmis sivamissiniz. O kadar bos ve cok konusuyor ki insanlar, bitmez bir kisir dongu.

Biz surekli elestirelim, kufur edelim, kim oldugu fark etmez gibi garabet bir kafa.

İste bu yuzden siz burda klavye delikanliligi yapiyorsunuz, baskalari da futbol oynayip takim yonetiyor :)

Kaldiginiz yerden devam edin simdi bos konusup atip tutmaya...

Üst Alt