Hodgson 2014 Dünya Kupası Kadrosunu Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hodgson 2014 Dünya Kupası Kadrosunu Açıkladı

The squad

Goalkeepers: Joe Hart (Manchester City), Ben Foster (West Bromwich Albion), Fraser Forster (Celtic).

Defenders: Leighton Baines (Everton), Gary Cahill (Chelsea), Phil Jagielka (England), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Luke Shaw (Southampton), Chris Smalling (Manchester United).

Midfielders: Ross Barkley (Everton), Steven Gerrard (Liverpool), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Southampton), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Raheem Sterling (Liverpool), Jack Wilshere (Arsenal).

Attackers: Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Daniel Welbeck (Manchester United).

Standby: John Ruddy (Norwich City), Jon Flanagan (Liverpool), John Stones (Everton), Michael Carrick (Manchester United), Tom Cleverley (Manchester United), Andy Carroll (West Ham United), Jermain Defoe (Toronto FC).

England boss Roy Hodgson names his 23-man squad for 2014 FIFA World Cup - England | The FA

Terry ve Rio Ferdinand neden yok. Sakatlık mi var acaba.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hart

baines

johnson

cahill

jagielka

gerrard

lampard

lallana

sterling

rooney

sturridge

daha iyiside cikmaz zaten

cole ve terry olabilirdi

Terry burda yazanların hepsinden iyi. İkna etmelilerdi bence...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadroda ikinci bir sag bek yok. Clyne tercih edilebilirdi belki. Smalling ve Jones'i begenmiyorum acikcasi, alternatif olur onlar yüksek ihtimal.

Lennon-Young berbat bir sezondan sonra tercih edilmemis. Herhangi bir sürpriz göremedim kadroda.

Kyle Walker, Jay Rodriguez, Theo Walcott gibi adamlarin sakat olmasi tercihleri zaten acayip kisitladi.

Scolari gibi sacmalamamis.​

Hart

Johnson Jagielka Cahill Baines

Wilshere Gerrard Lampard

Sturridge Rooney Sterling

Hodgson'dan böyle kontrollü bir kadro bekliyorum.​

Terry nin olmaması cok kotu olmus, Cahill ile birlikte uyumlu sekilde devam etselerdi daha iyi olurdu.

Cole u da gormek isterdim milli takimda.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt