Hogwarts Legacy | PC-Xbox-PS | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hogwarts Legacy | PC-Xbox-PS

Hogwarts Legacy'nin çıkışını bekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    37
hogwarts-legacy-ps5.png

Hogwarts Legacy, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Portkey Games tarafından yayınlanması planlanan, Harry Potter evreninde 1800'lerin sonlarında geçen yeni bir aksiyon rol yapma oyunudur. Hogwarts Legacy, 2022 Kasım ya da Aralık ayında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecektir

Trailer

Gameplay

o zaman iyi. Çok sıkmaya başladı sjw akımı
Söylenenlere ve gösterilenlere bakılırsa role play elementlerinin iyi kullanıldığı, büyük bir oyun geliyor gibi görünüyor. Karakter oluşturma ekranı üzerinde çok fazla durulmamış ama yine de bunu gösterdiler. Oyunu, muhtemelen yazın çok daha detaylı bir şekilde görürüz. Çıkış tarihinin de erteleneceğini düşünüyorum 😄

Onun haklarına almaya paraları yetmez oyunu yapamazlar.
Valla zamanında PC için dandik oyunları vardı. Haklarını alabilirler bence.

Azkaban tutsağını oynayıp bitirmiştim.

51DEJ5CK1SL._AC_SY1000_.jpg

sırf bunun için xbox aldım desem ? @Aras Şimşek
Umarım bu oyun o konsolun hakkını verir 😄

@Gökhan Sancak @Abdullah Avcı @Doğu Alkan

Oyun zaten çizgisel bir oyun olmayacak. Harry Potter filmlerinin de öncesinde geçen bir dönemde gelişimi bize bırakılmış, kendi oluşturduğumuz bir karakter ile maceralara adım atacağız. Açık dünya, rol yapma öğelerini barındıran geniş çaplı bir oyun olacak.

Oyunun arkasında zaten Warner Bros. var. Yani telif hakkıydı, şuydu buydu gibi bir sorunları yok. Avalanche da WB'ye bağlı bir geliştirici. Yani oyunda Harry Potter evrenine ait ne varsa göreceğiz, tabii ki geçtiği zaman dilimine bağlı bir şekilde. Zaten Portkey Games de Warner Bros.'a ait. Kuruluş amacı ise tamamen büyücülük, sihir içerikli oyunlar yapmak. 😄

Üst Alt