Hoilett için Galatasaray Devrede | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hoilett için Galatasaray Devrede

7409aholiett.jpg

İngiltere’den Mirror'un haberine göre Kanadalı genç yetenek Hoilett için Galatasaray devrede.

Haberin Devamı GSCPortal'da

Cevap: Hoilett için Galatasaray Devrede

hic bilgim yok Hoillet konusunda... yuklenen videolardan gördügüm cok suratli dribling yapmasi ve Arsenal'e karsi Clichey'i iyce deli etmis gibi..

Zayif nokta olarak gördügüm ise ortalari cok isabetli degildi. ama yasi henuz 22 olumlu olur sanirim

Bu ne arkadaş ya, yıldız bekliyoruz biz, böyle kıytırıktan isimlerle yabancı sınırını doldurmaya gerek yok.

Atma Ziya!

[video=youtube;OXIBJQhGytQ]https://www.youtube.com/watch?v=OXIBJQhGytQ[/video]

Pek çok çok çok az izledim ama biri "bu kim ya değmez" diyor, biri "o adam bize gelmez büyük takıma gider" diyor. Aynı isimde bir kaç adam mı var, millet basitçe "çok bilmiyorum" demeyi kendine yediremeyip sallıyor mu.

Pek çok çok çok az izledim ama biri "bu kim ya değmez" diyor, biri "o adam bize gelmez büyük takıma gider" diyor. Aynı isimde bir kaç adam mı var, millet basitçe "çok bilmiyorum" demeyi kendine yediremeyip sallıyor mu.

Ben boşuna atma ziya demedim. Bu adam gelirse çok iyi olur. Ben sadece tek maçını değil bir çok maçını izledim. Özellikle süratli olması çok iyi. Kontra atakta hiç bir sıkıntı çekmeyiz. Alabilirsek çok iyi olur da işte...

Bu ne arkadaş ya, yıldız bekliyoruz biz, böyle kıytırıktan isimlerle yabancı sınırını doldurmaya gerek yok.

Zaten gelmez bu adam bize...

22 yaşında Premier Lig'den ayrılıp şaibeli Türkiye ligine gelmek Ferrari'den inip eşşeğe binmek gibidir...

Menajeri kafayı peynir ekmekle yese bile göndermez bu çocuğu Türkiyeye...

Reis sen yeterki yorum iste.

Hoilett=Colin Kazım'ın sol bacaklısı.

Ekstra hiçbir özelliği yok.

Kanımca millet ambalaja aldanıyor :eek:

Üst Alt