Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

1 yıl daha geçti aradan kavuştuk yine Ramazan ayına. Allah hepimize hayırlı ve verimli geçirmeyi nasip etsin. Bu ay insanlığa da barış ve huzur getirsin.

Bütün GSC mensuplarına hayırlı Ramazanlar dilerim.

Bol bol sahur sohbeti, yemek resimleri göreceğiz yine diye düşünüyorum :)

hosgeldin_ramazan8.jpg

Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim, bu yıl pek keyifsiz geliyor yalnız

Bu ay insanlığa barış,huzur ve hepsinden daha önemlisi insanlık getirsin

Oruç tutacak olan kardeşlerimize güç, kuvvet ve sıhhat dilerim. Ben sahurları kaçırmam. Sahur olayını çok seviyorum :D

Ramazan demek yememek demek değil paylaşmak demektir bol paylaşımlı fakirlerin doyduğu bir ramazan olması dileği ile. Hayırlı ramazanlar.

Tvlerden uzak duralım lütfen her kanalda sahurda ne yenmeli, iftarda nasıl açmalı temalı programlar ohoho.

Hayırlar Ramazanlar. Bakalım oruç tutmadı diye dayak atma haberi ilk hangi şehirden gelecek. Ben Konya ve Trabzon diyorum. Ankara sürpriz yapabilir.

oruç sadece yemek içmekten el çekmek değildir. tüm bedene ruha maddi manevi perhiz yaptırmaktır. iftarda özellikle hafif tuzlu cacık sahurda ise 7-8 tane zeytin ve birkaç hurma yemenizi tavsiye ederim.

Tutmayacak olmama ragmen seviyorum ramazan aylarini, ailecek toplanilip yemek yiyecegiz falan guzel seyler bunlar. Ha tabi ramazan pidesi ve gullac ayri bir guzellik.

Oruc tutacak olanlara kolayliklar dilerim.

Üst Alt