House of Cards - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

House of Cards

[FONT=&quot]Hey gidi Frank Underwood!

[/FONT]
DNXbo1TXcAE-BRh.jpg

Tercihi bizi ilgilendirmez ama 14 yaşındaki birini taciz etmesi hoş değil.gözümden düştün kevin reis

#yönetimistifa
#dursunözbekistifa

Koca Kevin Spacey de gaymiş iyi mi... Keşke duymaz olaydım, bilmez olaydım. Adamın bütün imajı yıkıldı gözümde.

Bu dizi de neden bu kadar seviliyor pek çözemiyorum. İlk sezonu güzel, çok sarıyor, ondan sonraki sezonlar hep bir zorlama. Fazla kurgusal, fazla tiyatral (böyle mi derler bilmiyorum). 5. sezon zaten iyice sıçıp batırdılar. İyice oyun ettiler başkanlığı. Artık Amerikan halkını mı eleştiriyorlar, yoksa tamamen fantastik bir şeyler mi yapalım demişler bilmiyorum.

Frank Underwood diye bir adam var politikacı. Hanımıyla bunlar siyasetin esiri olmuş, ona dalavere çevirelim buna pislik yapalım derken bu adam ABD Başkanı oluyor. Sürekli bir pirzola yeme mevzusu var bu dizide. Et kombinası reklamı var gibi bilmiyorum. Sonra bunun hanım et yemekten mi bıkıyor nedir terk ediyor bunu. Bizim ülkede bunu çeksen senaristinden ışıkçısına herkesi tutuklarlar öyle acayip bir dizi.

anliyorum-diyen-kiz_1361835.jpg

"Kevin Spacey'nin hakkında çıkan çocuk tacizi haberlerinin ardından Netflix, House Of Cards'ın 6. sezonuyla final yapacağını duyurdu."

Üst Alt