How I Met Your Mother - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

vay anasini herif tüm hikayeyi robin'e yol yapabilmek icin anlatmis.

son sezon hic tatmin etmedi beni, gereksiz yere cok uzattilar. koca sezon dügünle gectigi icin orda büyük bir olay olacak falan diyordum ama o da olmadi.

dügün hazirliklari yaklasik 30 bölüm süren evliligi de 5 dk icinde bitirdiler o da cok sacmaydi. madem böyle yapacaktiniz niye bu kadar uzattiniz arkadas.

Son 3-4 sezonu zorla izlemiştim zaten.

Finalde de saçmalayarak dünyanın en berbat dizisi oldu gözümde. Keşke hiç izlemeseymişim.

sanki dizi devam ederken hadi final yapın demişlerde herşeyi son bölüme sığdırmaya çalışmışlar gibi bişey olmuş...son bölümün konularından 2 sezon daha çıkarmış...

Final bitti.Bende izlemeye başladım.Şuan 9.bölümdeyim hala daha tanışma olayına gelemedik.Sanırım tepkilere bakılırsa bu finalde de istenilen seviyeye ulaşılmamış gözüküyor.O kadar yılın hatrına izleyeceğiz mecbur finali :)

finalin benim için tek tesellisi oluşacak boşluğu hafta da bir iki bölümle friends ile doldurmaya başlıycak olmam.

[attachment=9297:1902086_684412068277545_2040299036_n.jpg]

[attachment=9298:2W4tAF4.jpg]

[attachment=9299:h3HSFmC.jpg]

Barney Stinson GEZİ PARKI Eylemleri'nde :D:D:D

Ekli dosyalar

• 1902086_684412068277545_2040299036_n.jpg
    1902086_684412068277545_2040299036_n.jpg
    114.7 KB · Görüntüleme: 175
  • 2W4tAF4.jpg
    2W4tAF4.jpg
    258.8 KB · Görüntüleme: 151
  • h3HSFmC.jpg
    h3HSFmC.jpg
    252.6 KB · Görüntüleme: 145
[attachment=9311:How-I-Met-Your-Mother-Finali-Bebe.jpg]

Ekli dosyalar

• How-I-Met-Your-Mother-Finali-Bebe.jpg
    How-I-Met-Your-Mother-Finali-Bebe.jpg
    43.1 KB · Görüntüleme: 118
Biraz önce bitirdim bende son bölümü. Seyircilerin fanlarin tepki verdikleri yönde haberler okumustum gecen.

Adamlara hak veriyorum, bu ne bicim son lan böyle. Bu sonla resmen dizinin icine s.cmislar. Gercekten cok kötü olmus sonu.

Son 5 bölümünü az önce izleyip nihayete erdirdim.

Son sezonları artık sadece izlemiş olmak için izlemiştik. Sondan 2 ve 3. bölümlerde ufaktan bir efsane final hissiyatı uyanmadı değil bende ama son bölüm hiç istediğim gibi bitmedi. Aslında yine de çok kötü sayılmazdı fakat o "malum" olay kötü bir tat bıraktı bende izlerken.(İzlemeyen arkadaşlar için spoiler vermek istemiyorum.) Keşke olmasaydı.

Yine de 9 sezonluk bir efsane, pek tahmin edilmeyen bir mutlu sonla bitti diyebiliriz.

Bir bütün olarak baktığımda bu diziden çok memnun kaldım diyebilirim. Bazılarını zorla izlesek de izlediğim hiç bir bölüm için pişman değilim. :)

Dizi zaten o malum olay uzerine kurulmustu boyle biteceginide rahatca tahmin edebilirdi insanlar. Tek yanlis dugunu 1 sezona yaymalariydi. Baska ne gibi bir final bekliyordunuz ki

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Aslında dizi hayranalrı inceden gıcık oluyorlardır diye yazmayacaktım ama yatmadan yazayım da içimi dökeyim.

Hem How I Met hem de Friends dizisi için spoiler içerir.

Evet, diziyi bitirdik, kabaca hikayeyi özet geçelim.

Evlilik düşkünü, romantik, inceden nerd bir ana karakterimiz var. Bunun yazdığı, yalnız, güçlü ve güzel bir kadın var. Çapkın, komik ve ilginç insanlardan oluşan bir arkadaş grupları ile NY'de yaşıyorlar. İlginç adamlar var grupta mesela birinin ne iş yaptığını kimse bilmiyor bu zaman zaman komedi konusu olur.

İlk başlarda esas oğlanıımz kadına yazıyor ancak beceremiyor. Arkadaş oluyorlar. Ama sonra bağı kuruyor ve beraber olmaya başlıyorlar. Ancak farklı beklentilerden dolayı bu beraberlik sonlanıyor ve farklı insanlarla görüşmeye başlıyorlar. Aslında ikisi de içten içte doğru insann o olduğunu biliyor.

Esas oğlanımız işinde çeşitli sıkıntılar yaşayıp üniversitede hoca oluyor. Esas kızımız ise inişli çıkışlı bir iş hayatı sonunda güzel bir kariyer sahibi oluyor. Bu arada gruptan iki kişi, gene gruptan birinin kıydığı nikah ile evleniyor. Gene bu arada, esas oğlanımız evliliğe çok yaklaşıyor ancak nikah gününe kadar sorunsuz gelen herşey, nikah gününde başlamadan bitiyor. Terk ediliyor. Ardından bir hamilelik ve doğum hikayesi ile bir sezon daha geçiriyoruz.

Bu sırada esas kız ve grubun çapkını yakınlaşma yaşıyor. Beraber olabileceklerini düşünüyorlar ama olamıyorlar tabii. Çünkü iki ana karakterimiz esasen birbirleri için yaratılmış ve finalde tamamen bağları koptu derken sürpriz biçimde bir araya geliyorlar.

Evet..bu kabaca Friends dizisinin özeti..Bilmiyorum How I Met Your Mother için tekrar yazmam gereken detay var mı?

Final itibari ile HIMYM ilk defa orijinal olma fırsatı yakalamıştı. Tamamen yeni bir karakter ile esas oğlanı evlendirmek bir yana, sonra da bu yeni karakteri öldürerek, hikayenin neden anlatıldığını çok güzel özetleyecekleri. Ama her zamanki gibi korkaklık yapıp taklide sığınmış ve modern zamanlar için bir Ross-Rachel hikayesi yazmak isteyip birleştirmişler ikisini.

Ha çocuklara katılıyorum. Dizide anneyi değil, Ted'in Robin'e duyduğu sevgiyi izledik. Ama yine de sırf başarılı ilk sezonlar hatıran izlenen dizinin biraz orijinal olmasını beklerdim.

Üst Alt