How I Met Your Mother - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

Cevap: How I Met Your Mother

Son bölümle yerlere yatırdılar yine.Marshall ve ailesi harikaydı.Hiç bitmesin istiyorum lan artık bayık bulanlara inat.Çok mu şey istiyorum?Bu arada ;

Hey God its me.Barney.What up?

Bu diziyi hala anneyi görme umuduyla izleyen var mı ya? Çıkarın işte keyfini :)

Ayrıca Neil Patrick Harris için izlerim ben bu diziyi, o mimikler, o yetenek of anam. :D

Ted annenin topuğunu gördüğünde zoey evliydi. Ben annenin pat diye çıkıcağını düşünüyorum. Öyle bölüm başında işte annenizle tanışmamıza geldi sıra falan demeyeceklerdir. Bir de anneyle tanıştıktan sonra diziyi devam ettirip ettirmeyecekleri belli olmaz. Ama dizi bize onların ilişkilerini değil onun öncesini anlatıyor.

Anneyi merak edenler için de benim bir capsim var diziden aldığım. Tedin annenizde meğer o gün ordaymış dediği Aziz Patrick günü partisinde(4.sezon bölüm adı: no tomorrow) ted biriyle çarpışıyor rastgele ve özür diliyorlar birbirlerinden. Kız bir daha bölümde veya dizide gözükmüyor :) Ya sazanlar atlasın diye yapılmış ya da hakkaten bakın önceden vermiştik biz demek için

2d6qglc.jpg

Ted annenin topuğunu gördüğünde zoey evliydi. Ben annenin pat diye çıkıcağını düşünüyorum. Öyle bölüm başında işte annenizle tanışmamıza geldi sıra falan demeyeceklerdir. Bir de anneyle tanıştıktan sonra diziyi devam ettirip ettirmeyecekleri belli olmaz. Ama dizi bize onların ilişkilerini değil onun öncesini anlatıyor.

Anneyi merak edenler için de benim bir capsim var diziden aldığım. Tedin annenizde meğer o gün ordaymış dediği Aziz Patrick günü partisinde(4.sezon bölüm adı: no tomorrow) ted biriyle çarpışıyor rastgele ve özür diliyorlar birbirlerinden. Kız bir daha bölümde veya dizide gözükmüyor :) Ya sazanlar atlasın diye yapılmış ya da hakkaten bakın önceden vermiştik biz demek için

2d6qglc.jpg

Eğer anne buysa, CBS'yi basarım. Net. Robin'i, Zoey'i harcamayaydınız bari bunun için.

2d6qglc.jpg

Çocuklar başkasından o zaman. Çocuklar sarışın yahu :D O olamaz :asd:

Arkadaslar bu dizi 30 dakikadan 100 bolumse bunun toplam 50 dakikasi komiktir.

(50 dk komiklik)

------------------------------ x 100 = % 0.0167 komiklik

(30 dk/bolum) (100 bolum)

%0.0167 icinde:

%0.0150 Marshall karakteri

%0.0017 Barney karakteri

bulunmakta

Hirtoluk oraninda

%99 Tet

%1 Diger karakterler

on plana cikmakta.

KISACASI