How to Get Away with Murder - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How to Get Away with Murder

Band of brothers, yes minister, the Pacific, john adama, Shogun, everbody loves Raymond, sopranos, sağır oda, belene, duvardaki kan, küçük ağa, sıfır bir ve kurtlar vadisi Irak’a kadar olan kısım izlediğim diziler onun dışında dizi izlemedim çizgi dizi olarak da south park
Kurtlar vadisi iraq sanirim film okulda izletmislerdi bize be movie night'de

Sende neyin dizi oldugunu neyin olmadigini ogrenirmisin lutfen kafa agritiyorsun
Kurtlar vadisi Irak’a kadar kurtlar vadisi idi

Kurtlar vadisi Irak’tan sonra Kurtlar vadisi terör geldi tepkiler üzerine kaldırıldı

Sonrasında Kurtlar Vadisi pusu geldi koçlar, Sabancılar, Eczacıbaşı’lar, doğanlar anlatıldı

Sonra İskender büyük gelince gladyo konseptine geçildi ki Kurtlar vadisi gladyo adında bir sinema filmi de çekildi

Musa uzunlar ölünce yeşil yani kara geldi ki bu dönem tnt dönemiydi

Ondan sonra fantastik bir hal aldı saçmaladılar bir ara andy garcia ikinci kez dahil oldu diziye o süreç de kurtlar vadisi darbe faciasında kadar sürdü ki sonrasında final yaptı

Benim tamamını izlediğim kısım Kurtlar vadisi Irak’a kadar olan kısım dedim nereden bileyim bu kadar cahil olduğunu üstat hürnfs

Kurtlar vadisi Irak’a kadar kurtlar vadisi idi

Kurtlar vadisi Irak’tan sonra Kurtlar vadisi terör geldi tepkiler üzerine kaldırıldı

Sonrasında Kurtlar Vadisi pusu geldi koçlar, Sabancılar, Eczacıbaşı’lar, doğanlar anlatıldı

Sonra İskender büyük gelince gladyo konseptine geçildi ki Kurtlar vadisi gladyo adında bir sinema filmi de çekildi

Musa uzunlar ölünce yeşil yani kara geldi ki bu dönem tnt dönemiydi

Ondan sonra fantastik bir hal aldı saçmaladılar bir ara andy garcia ikinci kez dahil oldu diziye o süreç de kurtlar vadisi darbe faciasında kadar sürdü ki sonrasında final yaptı

Benim tamamını izlediğim kısım Kurtlar vadisi Irak’a kadar olan kısım dedim nereden bileyim bu kadar cahil olduğunu üstat hürnfs
Anladim ustad bende twin peaks fire walk with me dizisini izleyecegim sanirim o da dizi o halde.

Kafadan conceptualization'lara dikkat edelim ltf.

Üst Alt