Hücum Gücümüz Hala Zayıf ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hücum Gücümüz Hala Zayıf !

Cevap: 5 Mac oynandi ve sadece 1 Gol atabildik !

Lütfen fikirleri eleştirin, kişileri değil. :) Bunu geliştirmemiz lazım forumca. :dogrun:

İbrahim Eren Galatasaray 'lılığı sorgulanamayacak bir arkadaşımızdır. ;)Zorlu maçlar öncesi sadece bir endişesini dile getirmiştir. Bu boyutuyla değerlendirin lütfen.

Ben mi futboldan çok uzaklaştım? Artık serbest vuruş gollerini UEFA iptal mi etti? Golden sayılmıyor mu? Günümüz futbolunda duran toplar çok önemliyken bizim atmamız günah mı?

Hücum hattımızda sıkıntılar olduğu belli oluyor. Tam yüklenemiyoruz bir türlü. Rakibi devirmemiz gereken anlarda bunu başaramıyoruz.

Hücumda ince işleri yapacak bir adam eksikliği yaşıyoruz. Mesela öldürücü bir dribling, bir çalım, ekstra bir şut, beklenmeyen anda yapılacak ve rakibi tepkisiz bırakacak bir hareket vs.

Bunlar olmayınca hücumumuz tekdüze oluyor.

Hücum hattımızda sıkıntılar olduğu belli oluyor. Tam yüklenemiyoruz bir türlü. Rakibi devirmemiz gereken anlarda bunu başaramıyoruz.

Hücumda ince işleri yapacak bir adam eksikliği yaşıyoruz. Mesela öldürücü bir dribling, bir çalım, ekstra bir şut, beklenmeyen anda yapılacak ve rakibi tepkisiz bırakacak bir hareket vs.

Bunlar olmayınca hücumumuz tekdüze oluyor.

kimse bu yok demiyor.zamanla...

organize ataklari gectim, sag ve ya sol kanat dan orta atamiyoruz. dikkat edin lütfen atmiyoruz degil, yani tercih ile alakasi yok, atamiyoruz. atamiyoruz, cünkü kanatlardan akamiyoruz bile!

sifir'a indigimiz zaman zaten orta atacak adam da yok takim da! bir riera var, o da ayagini kaldirip indirene kadar rakip topu önünden caliyor!

kötü olmamizin tek nedeni bana göre, kanat oyuncularin cok cok kötü olmasi!

Cevap: 5 maç oynandı ve sadece 1 gol atabildik !

Gayet yerimde bir konu bence de. Her zaman böyle şanslı olamayız arkadaş bunu belirtmiş. Oyunu rakip alana yığıp organize bir gol atamıyoruz. Umarım böyle goller atmaya devam ederiz.

Lütfen fikirleri eleştirin, kişileri değil. :) Bunu geliştirmemiz lazım forumca. :dogrun:

İbrahim Eren Galatasaray 'lılığı sorgulanamayacak bir arkadaşımızdır. ;)Zorlu maçlar öncesi sadece bir endişesini dile getirmiştir. Bu boyutuyla değerlendirin lütfen.

Iyiki varsin abi...

La benim Galatasarayliligim Radyolardan baslar.. Ben hic Televizyonlarda görmedigim Galatasaray´a Radyodan duyarak asik oldum.. Öyle TV lerle degil..

Benimki Begenmemek degil, saadece bir analiz.. Düsünce..

Her Mac Duran Toptan, Penaltidan Gol Garantisi var ise eyvallah..

Maçları tek tek ileriye yönelik gözden geçirdiğimde doğru yolda olduğumuzu ,ve gol yemeden galip geliyorsak takım savunmasını da gün geçtikçe daha iyi yaptığımızı görüyorum

son 2 maçı ele alırsak atılan goller ve gol yemememiz .benim için bu önemli.

ilerde daha iyi olacağız, oyuncular birbirlerine alıştıkça gözü kapalı paslar yapacak ezbere koşular yapmaya başlayacaklar.işte o zaman senin istediğin pozisyonlarda üretilecek.İnşallah

Bizim şu an için organizasyona filan ihtiyacımız yok, ilk önce hırs, güven, istek vs , bunları kazanmalıydık yavaş yavaş kazanıyoruz, dediğine gelince düşünüp yorulup yazmışsın, eline sağlık ama bir 15 maçlık periyottan sonra yazsaymışın daha iyi olurmuş sanki.

Geniş vadede benim de en çok çekindiğim konu bu. 5 maçta 9 gol attık ama organize gelişen atakla gol bulamıyoruz, hücumda organize olamıyoruz daha doğrusu. Sezon başında uzaktan şut ve duran topların en büyük silahımız olacağını düşünüyordum, 5 haftada attığımız goller beni doğruladı. Her zaman duran toptan veya uzaktan şutlarla gol bulamayız. Özellikle büyük maçlarda ve deplasmanlarda. Ankaragücü çok vasat bir takım, bugünkü maç bizleri yanıltmasın, her deplasman böyle kolay olmayacak. Daha fazla üretken olmalıyız hücumda.

Katılmıyorum. Duran toplarda gol atmakta meziyettir başarıdır. fener 3-4 senedir bu sayede hep kaznıyor. Lugano kaç tane duran top golu atmış yada alex bi sayın. Takım iyi yolda.

Hacı idare et tartışmaya girmeye çalışıyorum ne yaptıysam olmadı.

Gollere Lafim yok diyorum ama Gollerin Cogu Duran Top.. Tabiki Duran Toptan artik Gol atabildigimiz icin cok mutluyum ama Her Mac Duran Top Garantisi yokki..

Bunu söylemeye calisiyorum.. Pozisyon akisindan attigimiz 2 Gol var.. Elmanderin Golü ve bugünki Kazim´in Kontra atak Golü...

Genel Olarak:

Bütün Atilan Gollerde GOOOOOOOOLLLLLL diye bagirdim..!! Lütfen Konuyu anlamaya calisin..

bir cok arkadas, ibrahim arkadas'a sacma konu vs. demis.

peki, bu takimi tasiyan adam kim?

kesinlikle felipe melo. attigi toplar ve oyun kuruculugu ile cok önemli bir rol oynuyor, gol yollarina uzak olsa bile!

takimin eksiker asil melo nun oynamadigi maclar da ortaya cikacak. simdi söyle veya böyle kurtariyoruz maclari, ama güclü rakiplere karsi da cok zorlaniriz!

Türkiye şike liginde organizasyon golü falan işlemez. Gol buluyormusun bir şekilde ona bak. Organizasyoncunun kralı Rijkaard başarısız oldu bu ligde . Diğer takımlarda bu tip goller atıyor. Büyük maçlarda zorlanabiliriz bunda haklısın ama biraz daha üretken olmamız lazım

Türkiye şike liginde organizasyon golü falan işlemez. Gol buluyormusun bir şekilde ona bak. Organizasyoncunun kralı Rijkaard başarısız oldu bu ligde . Diğer takımlarda bu tip goller atıyor. Büyük maçlarda zorlanabiliriz bunda haklısın ama biraz daha üretken olmamız lazım

yahu fr'ye laf atmadan önce lütfen kadro yu da yazin. o kadro 3 adam yedi: fr, hagi ve bülent ünder.

o adamlar ile ligden düsüyorduk az kalsin! ver melo yu ve selcuk inan'i eline, bak fr nasil yardiriyor! elindeki tek düzgün adam keita yi da bir hic ugruna sattilar zaten.

Üst Alt