Hücum Gücümüz Hala Zayıf ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hücum Gücümüz Hala Zayıf !

Bir gol atabildik evet. Bence 5 Macta sadece bir gol atabildik..

Pozisyon üretmekte cok zorlaniyoruz... Pozisyonu zar zor buluyoruz ve takimda tek tük bencil oynayanlar yüzünden o pozisyonlari degerlendiremiyoruz... Normal sartlarda üretken bir Galatasaray olsaydi bugünki mac 6-7 olurdu..

Bir gol attik diyorum cünki geri kalan gollerimizin hicbiri organize sekilde ürettigimiz bir gol degil..!! Tek gol attik oda Samsunspor macindaki Sercan, Elmander isbirligindeki 2:1 e getiren goldü... Geri kalanlar..??

IBB 2:0 Galatasaray

Galatasaray 3:1 Samsunspor (2:1 haric ilk Gol Melo duran Toptan aliyor ve Uzaktan vuruyor ve son Gol Penaltidan Selcuk)

Karabükspor 1:1 Galatasaray (Golümüz Penaltidan Melo)

Galatasaray 2:0 Eskisehirspor (Ilk Gol Duran Top kafa Gökhan Zan ve ikinci Gol yine uzaktan cekilen bir sut ile dönen topu tamamlayan Melo)

Ankaragücü 0:3 Galatasaray ( Ilk gol kendi kalelerine üstelik yine duran top, ikinci gol bir kontratak, ücüncü gol penalti)

Galatasaray rakibin üstüne giderek pozisyonu hazirlayarak sadece 1 gol atti belki de kontrataktan Kazim´in Ankaragücü 'ne attigi gol ile 2 denebilir..!! Bence 5 mac icin cok düsündürücü bir durum..!

Cevap: 5 Mac oynandi ve sadece 1 Gol atabildik !

Kazım'ın attığı 2. gol kontra atak diye küçümsenecek ve yok sayılacak bir gol değil.

Ama konuya katılıyorum kısmen. Gol atamıyoruz. Zor maçlarda özellikle büyük sıkıntı yaşayacağız böyle giderse.

Kazım'ın attığı 2. gol kontra atak diye küçümsenecek ve yok sayılacak bir gol değil.

Ama konuya katılıyorum kısmen. Gol atamıyoruz. Zor maçlarda özellikle büyük sıkıntı yaşayacağız böyle giderse.

Aynen ona deginmek istedim.. Kazimin golünü belirttim düsüncemi.. Zor maclarda ne yapariz diye düsünüyorum..

sen nasıl gol atmayı düşünüyorsun?

bunlar sayılmıyor mu?

geçen sene onlarıda atamıyordun.

herşey zamanla.

hakikaten enteresansın.

Edit:Şimdi anladım

Hacı bugün attığımız 2.gol Samsun maçındakinden daha net değil mi anlatmaya çalıştığın tanıma?

Bugün Kazım"ın attığı gol hazırlanış açısından gayet güzeldi:animation:

takim barça gibi oynasa gene bulursunuz biseyler, ayip ya köstek olmayin destek olun biraz

sen nasıl gol atmayı düşünüyorsun?

bunlar sayılmıyor mu?

geçen sene onlarıda atamıyordun.

herşey zamanla.

hakikaten enteresansın.

Sayilmiyor demiyorumki.. 5 Macta normal birsekilde Pozisyonu oynayarak, üreterek Gol atamiyoruz diyorum..

-örengin Topu alirsin saga verisin veya sola, solbek veya sagbek iceri dogru ortalar Gol dersin...

-Orta sahadan derin bir Top gelir Kaleci ile karsi karsiya kalirsin tik ve gol...

-Orta sahadan Forvete Pas gelir o geriden gelen Oyuncuya indirir, o oyuncuda bir cakar Gol..(Samsun macind Elmanderin Golü)

Sen bence beni anlamak istemedin..

Duran top ile atılan, uzaktan şut ile atılan, kontratak 'tan atılan ve penaltıdan atılan da goldür. Bunlar bize havadan yağan beleş ödüller değildir.

Rakip yarı sahada, ceza sahasında oynamamızın, kaleyi düşünmemizin ödülüdür.

Gol beğenmiyoruz işe bak. Yok penaltı yok duran top organizasyonu. Geçen sene onları da atamıyorduk.

Aslında dediklerine bir bakıma katılmamak elde değil. Organizasyon yapıp orta kafa vs. atamıyoruz. Penaltı, duran top organizasyonu falan atıyoruz.

Düzelir her şey düzelir.

2. gol gayet organizeydi,3. gol de kısmen organize sayılabilir çünkü eboue hiç bekletmeden baroşa aktardı,baroşta gitti penaltı kazandırdı.

Ne bekliyorsun o penaltıdan, bu kontra ataktan demişsin. Bugun ki kontraatak güzeldi .

Ayriyeten oyunu 18 içine yıkmayı başardık ki sonucunu penaltılarla alıyoruz.

Eskiden duran toptan gol atamıyoruz diyorduk şimdi duran toptan gol buluyoruz vede beğenilmiyoruz.

Hayret!!!

Duran top ile atılan, uzaktan şut ile atılan, kontratak 'tan atılan ve penaltıdan atılan da goldür. Bunlar bize havadan yağan beleş ödüller değildir.

Rakip yarı sahada, ceza sahasında oynamamızın, kaleyi düşünmemizin ödülüdür.

duran toptan gol bulmak ,araya çalışsın diye selçuğu aldık.

bana bi söyle ibrahim ,galatasaray duran toptan,kornerden falan ne zaman gol attı.

illa eleştirmek ,bi yerden vurmak olsun

Ne bekliyorsun o penaltıdan, bu kontra ataktan demişsin. Bugun ki kontraatak güzeldi .

Ayriyeten oyunu 18 içine yıkmayı başardık ki sonucunu penaltılarla alıyoruz.

Eskiden duran toptan gol atamıyoruz diyorduk şimdi duran toptan gol buluyoruz vede beğenilmiyoruz.

Hayret!!!

bizim taraftarımıza vurmak olsun.farketmez.

Gol begenmeyen yok..!! Hatta kazandigimiz icin cok da mutluyum..!!! Icimde Insanda yok..!!!(nedemekse)

Konuyu anlasaniz..(Üretken degiliz diyorum)

Pas yapıp atınca 5 puan mı veriyorlar, gol goldür işte illa Barca gibi paslasıp mı atmak lazım yahu :eek:

Üst Alt