Hücumda Faydalı Olabilecek Hangi Yerlileri Alabiliriz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hücumda Faydalı Olabilecek Hangi Yerlileri Alabiliriz?

cengiz-under-roma_1htcvtxyszxrd1k7nvm24nvd6r.jpg

Roma'ya giden Cengiz Ünder kiralama formülü ile takima kazandirilabilir. Sol kanatta ideal bir yerli oyuncu olur.

1491916085.jpg

Alanyaspor'da 3 gol 4 asistlik performansla göz dolduran Emre Akbaba kesinlikle alinmali. Belhanda'nin alternatifi ve 8 numara diye adlandirdigimiz iki yönlü orta saha olarak görev verilebilir.

6907.jpg

Kayserispor'dan Deniz Türüc bu sezon henüz gol henüz atmasa da 3 asistle sezona önemli bir baslangic yapti, sag kanat, 8 numara ve 10 numara olarak kullanilabilir.

070420170841516359125_2-41.jpg

Yabanci sinirina getirdigi elestirilerden ötürü özellikle bizim tepkimizi ceken Serdar Gürler, bitik Osmanlispor kadrosunda göze batan ender oyunculardan biri. 1 gol 4 asistlik performans ile sezona yine iyi bir baslangic yapan sag kanat oyuncusu fizik gücü itibariyle pek o bölgenin oyuncusu olmasa da forvette de görev yapabiliyor.

Sonuc: Galatasaray'in hedefi Emrah, Yasin ve Sinan'dan kurtulup Cengiz, Emre ve Deniz/Serdar üclüsünü transfer etmek olmali. Bu arada Cengiz Ünder disindaki oyuncular gurbetci kökenli oyuncular ama o isimlerden özellikle Emre Akbaba yabanci serbestliginden yana tavir koymus ve tarafli tarafsiz herkesin begenisini toplamisti.

gürleri sözlesmesi bittiginde önermistim

yasinden daha genç ve muhtemelen yasinden daha az maas alir (çomarin biri bunu anlayamadi)

gürlerin yabanci siniri hakkinda söyledikleri iyi degil ama rotasyonda is yapar

Son düzenleme:
Serdar kalsın gerisi iş yapar
Serdar trabzon macerasında çok kötüydü baskıyı kaldıramadı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gürleri sözlesmesi bittiginde önermistim

yasinden daha genç ve muhtemelen yasinden daha az maas alir

gürlerin yabanci siniri hakkinda söyledikleri iyi degil ama rotasyonda is yapar

Dogru kullanirsak Yasin gibi 2 sene faydalanabiliriz bence Serdar'dan. Istatistikleri ortada, is yaptigi görülüyor Osmanli'da.

Hem orta sahada ciddi anlamda kalite sorunu varken Deniz Türüc'ü alip direkt olarak 8 numara yapabiliriz, agresif bir yapisi var.

Ön liberoya da Kaan Ayhan'i bedelsiz alirsak tamamdir bu is.

Yunus Malli ve bizden ayrilan Emre Colak'in bonservisi cok yüksek oldugundan alamayiz. Ayrica Kenan Karaman gibi isimler var ama Hannover'de bile henüz basarili olamadi, bir ara önermistim ama takiplerim sonucunda kanattan ziyade Sinan gibi savruk bir oyuncu görüntüsü ciziyor. Kanat icin cok agir gibi. Feyenoord'dan Bilal vs. daha kendi kulüplerinde oynamiyor. Bize hazir oyuncu lazim.

Son düzenleme:
Dogru kullanirsak Yasin gibi 2 sene faydalanabiliriz bence Serdar'dan. Istatistikleri ortada, is yaptigi görülüyor Osmanli'da.

Hem orta sahada ciddi anlamda kalite sorunu varken Deniz Türüc'ü alip direkt olarak 8 numara yapabiliriz, agresif bir yapisi var.

Ön liberoya da Kaan Ayhan'i bedelsiz alirsak tamamdir bu is.

Yunus Malli ve bizden ayrilan Emre Colak'in bonservisi cok yüksek oldugundan alamayiz. Ayrica Kenan Karaman gibi isimler var ama Hannover'de bile henüz basarili olamadi, bir ara önermistim ama takiplerim sonucunda kanattan ziyade Sinan gibi savruk bir oyuncu görüntüsü ciziyor.

Yedekte ciddi anlamda kalite sorunu var demek istedin heralde, öyleyse katiliyorum

Levin Öztunali de var bu sezon iyi oynuyor ama onun için de çok para isterler

Yedekte ciddi anlamda kalite sorunu var demek istedin heralde, öyleyse katiliyorum

Levin Öztunali de var bu sezon iyi oynuyor ama onun için de çok para isterler

Mainz küme düsmeden Levin'i alabilecegimizi hic sanmiyorum. Keza Suat Serdar da öyle. Hicbir zaman bizim milli takimda forma giymemisler, hep Almanya'da oynamislar. Öyle oyunculari getirme ihtimalin cok düsük. Stuttgart'tan Berkay Özcan mesela olabilir, bizim u21'de oynuyor ama onun da hic tecrübesi yok.

Sonuc: Galatasaray'in hedefi Emrah, Yasin ve Sinan'dan kurtulup Cengiz, Emre ve Deniz/Serdar üclüsünü transfer etmek olmali. Bu arada Cengiz Ünder disindaki oyuncular gurbetci kökenli oyuncular ama o isimlerden özellikle Emre Akbaba yabanci serbestliginden yana tavir koymus ve tarafli tarafsiz herkesin begenisini toplamisti.

giphy.gif

Serdar Gürler'in bu kulübün kapısından içeriye adım atması büyük rezillik olur. Vasat bir oyuncu olmasının yanında çok da karaktersiz ve geri kafalı bir oyuncu. Cengiz Ünder ve Emre Akbaba dışında alabileceğimiz kaliteli yerli oyuncu yok piyasada.

Üst Alt