Hüner Coşkuner Hayatını Kaybetti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hüner Coşkuner Hayatını Kaybetti!

Çoğumuz onu "Bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım İstanbul'un" şarkısıyla tanıdık. 90'larda televizyon kanallarında devamlı dönerdi şarkı. Daha alkol almadığımız, belki aşık olmadığımız yıllardı. Ama hüzünlenirdik. Sesi o kadar güzeldi ve şarkıya o kadar çok yakışıyordu ki... Kimse o şarkıyı Hüner Coşkuner kadar güzel söylemedi. Huzur içinde uyusun.

Çoğumuz onu "Bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım İstanbul'un" şarkısıyla tanıdık. 90'larda televizyon kanallarında devamlı dönerdi şarkı. Daha alkol almadığımız, belki aşık olmadığımız yıllardı. Ama hüzünlenirdik. Sesi o kadar güzeldi ve şarkıya o kadar çok yakışıyordu ki... Kimse o şarkıyı Hüner Coşkuner kadar güzel söylemedi. Huzur içinde uyusun.

Sürekli dinlediğim ve çok sevdiğim bir sanatçıydı. Daha düne kadar her yerde de şarkılarını paylaşıyordum. Benim kendisini ilk tanıdığım şarkı.

Bende zirve yapan şarkısı ise

Ama Bu Akşam Bütün Meyhaneleri'de efsanelerinin arasındadır. Hala şoktayım ve çok üzgünüm.

Üst Alt