# Hürriyet Güçer - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hürriyet Göçer

O değil de, 2-3 saat önce Transfer Nöbeti'nde bir arkadaş Hürriyet fln demişti dalgasına. Bizim forumu takip edip haber yaptıklarına iyice inandım ben. Hürriyet fln, yeni stadda Adnan Polat kafasına VİP koltuk yer.

Kendini zeki zanneden bir editörün insanların sinirlerini bozmak adına yaptığı ucuz bir haber daha... Ve bu haberi ciddiye alan forum ahalisi...

Şimdi çıkıp biri; "Adnan Sezgin xD" falan demesin. Adnan Sezgin canıyla kumar oynayacak kadar aptal değildir, yani sanmıyorum. :)

Kendini zeki zanneden bir editörün insanların sinirlerini bozmak adına yaptığı ucuz bir haber daha... Ve bu haberi ciddiye alan forum ahalisi...

Şimdi çıkıp biri; "Adnan Sezgin xD" falan demesin. Adnan Sezgin canıyla kumar oynayacak kadar aptal değildir, yani sanmıyorum. :)

O zaman ne diyelim sen daha Adnan Sezgin'i tanımamışsın usta...

Ayak kırmaya programlanmış bir futbolcu. Hırslı ve çalışkandır. Mustafa Sarp'tan, Barış'tan çok daha iyidir.

Mustafa sarptan kurtulacağız diyorduk birde bunu saracaklar başımıza.Ulan ne kadar futbol cahili bir yönetim var başımızda :eek:

yönetim artik futbolcu alirken lütfen seviyesine de baksin. biz Galatasaray'yiz. hatirladin mi Sezgin. Uefa kupasini filan almisti bu takim?? hatirlamaszin tabii. ozamanlar da azize den rüsvet yiyordun. biz bitmisiz aglayanimiz yok.

Hürriyet Gücer Cim Bom'da

Sarı-Kırmızılı ekip ara transferdeki ilk hamlesini yaptı, Ankaragücü'nün orta saha oyuncusunu renklerine bağladı.

Devre arasında ciddi bir revizyon yapmak için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Ankaragücü’nün orta sahadaki deneyimli ismi Hürriyet’i kadrosuna dahil etti. Sportif direktör Adnan Sezgin’in bir süredir bu oyuncunun transferi için mesai harcadığı ve dün gece geç saatlerde, son noktayı koyduğu ifade edildi.

Ankaragücü’nden toplam 1.2 milyon TL birikmiş alacağı olan Hürriyet’in bu paradan vazgeçtiği, Cim Bom’un ayrıca Başkent kulübüne 300 bin TL daha ödeyerek bonservisini aldığı öğrenildi. Deneyimli oyuncuyla son yılı opsiyonlu olmak üzere toplam 2.5 yıllık sözleşme yapılacağı kaydedildi.

Hürriyet’e sezonun ikinci yarısı için 450 bin TL, önümüzdeki sezon ise 1.1 milyon TL ödeneceği bildirildi.

Bozhan Memiş /Fanatik

Sezgin'in son bombası ne denebilir ki? Böyle kişilerce yönetildikçe böyle insanları alacağımız belli...

# Hürriyet Gücer

Sarı-Kırmızılı ekip ara transferdeki ilk hamlesini yaptı, Ankaragücü'nün orta saha oyuncusunu renklerine bağladı.

Devre arasında ciddi bir revizyon yapmak için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Ankaragücü’nün orta sahadaki deneyimli ismi Hürriyet’i kadrosuna dahil etti. Sportif direktör Adnan Sezgin’in bir süredir bu oyuncunun transferi için mesai harcadığı ve dün gece geç saatlerde, son noktayı koyduğu ifade edildi.

Ankaragücü’nden toplam 1.2 milyon TL birikmiş alacağı olan Hürriyet’in bu paradan vazgeçtiği, Cim Bom’un ayrıca Başkent kulübüne 300 bin TL daha ödeyerek bonservisini aldığı öğrenildi. Deneyimli oyuncuyla son yılı opsiyonlu olmak üzere toplam 2.5 yıllık sözleşme yapılacağı kaydedildi.

Hürriyet’e sezonun ikinci yarısı için 450 bin TL, önümüzdeki sezon ise 1.1 milyon TL ödeneceği bildirildi.

Bozhan Memiş

geçmiş olsun ama pas yeteneği sarptan daha iyi en azından. geçen sezonun başında ilk 7 hafta sarp çok iyiydi. sonradan takımla birlikte o da dibe vurdu.

bizim almamız gereken oyun cu eskişehirden sezer, sivastan mehmet yıldız (hazır piyasasıda düştü) trabzondan selçuk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt