Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi!

Geçen sezon yönettiği Fenerbahçe- Beşiktaş maçında tepki toplayan hakem Hüseyin Göçek, tam 363 gün aradan sonra ilk kez Fenerbahçe maçına çıkacak. Fenerbahçe’nin 1-0 galibiyeti ile biten maçta büyük hatalar yapan ve MHK tarafından kara listeye alınan Göçek, Fenerbahçe’nin cumartesi günü G.Antep ile oynayacağı çok kritik karşılaşmada düdük çalacak. Göçek geçen seneki maçta özellikle Bobo’nun penaltısı öncesi çukur kazan Bilica’yı atmadığı için eleştirilmişti.

;)

Cevap: Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi!

Lincoln'ün frikik golünü saymayan, aciz herif değil mi bu?

Lincoln'ün frikik golünü saymayan, aciz herif değil mi bu?

O golde golü vermemesi hata değildi doğru bir karardı zira daha kullanılmadan elini havaya kaldırarak vuruşun endirek olduğunu işaret etmişti ama bunu atışı kullanacak oyuncunun görebileceği şekilde yapmamasıydı hatalı olan...

Ama Beşiktaş maçını hatırlıyorum, Bilica'nın pozisyonunda pozisyonu net bir şekilde görmüştü ve sarı kartı da olmasına rağmen oyuncuya herhangi bir disiplin uygulamasına gitmemişti, yaptığı son derece fahiş bir hataydı ve bu kadar süre sonra hem de bu kadar kritik bir dönemde bu hakemin bu maça verilmesi hakem çok dürüst birisi olsa da kafa karıştırır ve yapacağı en ufak bir hatada zan altında kalır.

O bölge de, endirek vuruş veren tek hakem olarak da tarihe geçmiştir galiba. Ben onu anlatmaya çalışıyorum. Endirek olduğunu biliyorum, ayrıca Lincoln'ün arkasından el kaldırması da cabası.

O golde golü vermemesi hata değildi doğru bir karardı zira daha kullanılmadan elini havaya kaldırarak vuruşun endirek olduğunu işaret etmişti ama bunu atışı kullanacak oyuncunun görebileceği şekilde yapmamasıydı hatalı olan...

Ama Beşiktaş maçını hatırlıyorum, Bilica'nın pozisyonunda pozisyonu net bir şekilde görmüştü ve sarı kartı da olmasına rağmen oyuncuya herhangi bir disiplin uygulamasına gitmemişti, yaptığı son derece fahiş bir hataydı ve bu kadar süre sonra hem de bu kadar kritik bir dönemde bu hakemin bu maça verilmesi hakem çok dürüst birisi olsa da kafa karıştırır ve yapacağı en ufak bir hatada zan altında kalır.

Bjk maçında bilicadan daha çooooook yığınla hatası vardı.Emrenin tekmeleri verilmeyen kartlar.Bobo'ya yapılan penaltıyı vermedi.Eliyle aldı Luganoydu sanırım net penaltıydı.Bjklileri delirtti sonra tek tek bjkliler atıldı.

Bizim maçları tek tek saymayayım

Lıncoln'ün pozisyonu direk vuruştu.Kendisi çift vuruş yarattı.Hakemin çift vuruş demesi beni bağlamaz.Direk vuruş vermesi gerekirdi.İlk başta da zaten direk vuruşu göstermişti.4-1 yenildiğimiz maçta Ümite yapılan net penaltı var ayrıca.

O bölge de, endirek vuruş veren tek hakem olarak da tarihe geçmiştir galiba. Ben onu anlatmaya çalışıyorum. Endirek olduğunu biliyorum, ayrıca Lincoln'ün arkasından el kaldırması da cabası.

Lincoln'e mudahele vardi ve dedigin gibi elini Lincoln'un arkasindayken kaldirmisti. Gel bunu bizim OBJEKTIF TARAFTARA anlat.

363 gün sonra fener formasıyla sahaya çıkmış. Mutlu ve huzurlu bir şekilde uyur artık. Çok kritik 3 puan kazandırdı takımına.

363 gün sonra fener formasıyla sahaya çıkmış. Mutlu ve huzurlu bir şekilde uyur artık. Çok kritik 3 puan kazandırdı takımına.

634385910560625000.jpg

bunun üzerine çalmadığı 2 penaltı ne kadar da manidardır.

Ciddi soyluyorum fenerlilerin kullandiklari savlar HIV gibi. Bir sey cikiyor pislik ve hastalik yuvasindan (antu) ve tum fenerlilere yayiliyor. O resmi facebookta bugun 10 kere falan gordum. Huseyin Gocek 20 sene once Galatasaray basket formasi giydi diye fenerin penaltisini mi vermemis yani? Katlettigi 5-6 tane Galatasaray maci vardir. AIDSliler sizi.

Ya Galatasaray forumunda böyle bi yorum yazmak nasıl mümkün olabiliyo benmi çok bağnaz düşünüyorum anlamadımki.

Niye? küfür mü var hakaret mi? Fortograftaki Galatasaray formalı şahıs Hüseyin Göçek degil mi? Yıne aynı şekilde dünkü 3 penaltıyı vermeyen, Hüseyin Göçek degil mi? O penaltıları verse maçta ne gergınlık olacak ne baska bırsey.

Nian onun yüzünden yok. Lugano onun yuzunden hedef tahtası. Bu gibi hakemler işlerini profesyonelce yapıyorlar.

Bu fenerbahcenin hakkını yemek yakışmıyor.

Niye? küfür mü var hakaret mi? Fortograftaki Galatasaray formalı şahıs Hüseyin Göçek degil mi? Yıne aynı şekilde dünkü 3 penaltıyı vermeyen, Hüseyin Göçek degil mi? O penaltıları verse maçta ne gergınlık olacak ne baska bırsey.

Nian onun yüzünden yok. Lugano onun yuzunden hedef tahtası. Bu gibi hakemler işlerini profesyonelce yapıyorlar.

Bu fenerbahcenin hakkını yemek yakışmıyor.

Sen hakkaten kafayi siyirmissin. Huseyin Gocek 30 sene once Galatasaray formasi giydi diye sizin osuruktan penaltilarinizi mi vermedi yani? Penaltiya penalti demeye bin sahit ister. Ivan'in ruzgari esiyor Niang baba yerde. Alex'in pozisyonu disarda OOOO PENALTI diye celalleniyorsunuz. Lugano milletle guresiyor rakip tuttu formayi cikardi diye ordan penalti istiyorsunuz. Yuru git.

Lugano hedef tahtasiymis. O itoglu it ligde bu kadar maca cikiyorsa o begenmedigin hakemler sayesinde.

Üst Alt