I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti


8c41cc470bf71780b4c49337bfe68ed0.jpg
İstanbul BŞB taraftarları, Galatasaray'ın Milli oyuncusuna seslendi.Galatasaray'ın deplasmanda İstanbul BŞB ile karşılaştığı mücadelede ev sahibi takımın az sayıdaki taraftarları Sabri Sarıoğlu'yla dalga geçti.Ellerindeki pankartlara dartın içine Sabri'nin forma numarası olan 55'i yazan taraftarlar, isabetsiz pasları ve ortaları ile ünlenen milli futbolcuyu 'ti'ye aldı.habertürk
 
Cevap: I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga GeçtiŞunların yaptığını bir BAM pankartı yaparak medyanın ve bazılarını gözüne sokamadık..Belediyeliler bizim yerimize BAM ile ilgili birşey yapsalardı,Büyük takdir toplarlardı..Sanalda paso sallıyoruz,İcraata dökülmesi lazım.
 
Cevap: I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçtisabriyle dalga geçiyorlarda akıl olsa belediyeyi tutmazlar 7-8 senelik geçmişi olan tek başarısı süer lige yükselmek olan ara ara iyi maçlar çıkararak izlemesi güzel bir takım olan istanbul belediyeyi desteklemek mantıksızdır. bir kere stadı yoktur. olimpiyat çilesini çekmek anlamsızdır. git taksimin göbeğindeki kasımpaşayı destekle o daha mantıklı.
 
Üst Alt