GSC Scout - # Ianis Hagi - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha önce de yazmıştım bize gelirse çocuğun üstündeki baskı tahammülleri zorlar. Sıradan bi futbolcuya nazaran babasının etkisini görmek isteyecek on binlerce taraftar en ufak hatada çocuğun üstüne gidecek. Bununla başa çıkmak kolay değil abi

Aksine babadan dolayı sahanın ortasına donu indirip sıçsa kimse sesini çıkaramaz bu şehirde.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yabancı forumlarda, Youtube'da falan ismi çokça geçiyor. Pek çok büyük takım kendisini istiyor. Kötü kaçırdık kendisini. Geçen sene alabilsek güzel olurdu.

Bu saatten sonra 31-32'den önce alamayız.

İyi oyuncu Fiorentina yaptıktan sonra aynı fiyata geri ülkesine yollanmaz kolay kolay. Avrupa Şampiyonasında biraz izledim, iki ayağını da kullanabilmesi dışında çok gözüme çarpan bir özelliği olmadı. Yaşı genç olsa da 4 senedir A takımlarda oynayıp halen beklenen güveni sağlayamaması da güvenilmez bir oyuncu olmasının nedenini açıklıyor. Romanya'nın santraforu Puckas mıdır nedir, o bile daha çok battı gözüme. Babasının adı Gheorghe Hagi olmasa bu kadar hype'ı yapılmazdı büyük ihtimal, 2-3 seneye ak mı kara mı olduğu çıkar zaten ortaya.

İyi oyuncu Fiorentina yaptıktan sonra aynı fiyata geri ülkesine yollanmaz kolay kolay. Avrupa Şampiyonasında biraz izledim, iki ayağını da kullanabilmesi dışında çok gözüme çarpan bir özelliği olmadı. Yaşı genç olsa da 4 senedir A takımlarda oynayıp halen beklenen güveni sağlayamaması da güvenilmez bir oyuncu olmasının nedenini açıklıyor. Romanya'nın santraforu Puckas mıdır nedir, o bile daha çok battı gözüme. Babasının adı Gheorghe Hagi olmasa bu kadar hype'ı yapılmazdı büyük ihtimal, 2-3 seneye ak mı kara mı olduğu çıkar zaten ortaya.
Aynen oyle, babasi hagi olmasa taninmazdi bile. Anderlecht falan yapar daha da gitmez ileri

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

D_R_1j8UEAECrcU

Üst Alt