Iasmin Latovlevici: “Rüyalarım gerçek oldu” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Iasmin Latovlevici: “Rüyalarım gerçek oldu”

253.jpg

Galatasaray’ın yeni transferi Iasmin Latovlevici, Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’e açıklamalarda bulundu.

Rumen futbolcu şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle çok mutluyum. Şu anda duygularımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Çok büyük bir camia ve kulübe geldim. Rüyalarım gerçek oldu diyebilirim. Bundan önceki kariyerimde buna benzer fırsatlarım oldu. Ama o zaman doğru insanlarla beraber değildim. Şu an doğru insanlarla beraberim. Büyük bir camiaya geldim ve buraya gelmek için çok çalıştım. “

“Transfer teklifi geldiğinde inanılmaz mutlu oldum. Igor Tudor’a çok teşekkür ediyorum. Sonuçta o istedi beni. Şu anda beklentileri biliyorum. Çünkü çok büyük bir camiaya geldim. Romanya’da da büyük bir camiada oynamıştım. Beklentilerin ne olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben de bu beklentileri karşılamak için tamamen çalışmaya odaklanıyorum.”

“Taraftarlar ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Onlar zaten kendilerini en iyi şekilde anlatıyorlar. Devamlı stadı dolduruyorlar, devamlı takımın arkasındalar. Her zaman destekteler. Bir oyuncu için böyle bir taraftar grubunun arkanızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok herhalde. Takıma yardımcı olup kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım.”

Aldığımız oyuncuların hepsinin kendini ifade etme konusunda maşallahı var. Konuşmaları vizyon kokuyor. Aykut ömrü hayatında bu açıklamaların toplamı kadar mantıklı cümleler kurmuş mudur acaba? qwsqwsqwsqws

Az daha evrayı alacaklarmış iyiki almamışız dejong 2 olurdu

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

“Taraftarlar ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Onlar zaten kendilerini en iyi şekilde anlatıyorlar. Devamlı stadı dolduruyorlar, devamlı takımın arkasındalar. Her zaman destekteler. Bir oyuncu için böyle bir taraftar grubunun arkanızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok herhalde. Takıma yardımcı olup kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım.”

Iki adam kacir, bir ikide hatali pas yap, sonrasinda gorusuruz kel

Hayallerin için çok çalışıp, asamoah gelmemesi lazım aslan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt