İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

İstanbul BBŞ - Diyarbakır maçında olaylar çıktı

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Diyarbakırsporlu taraftarlar İstanbul Büyükşehir Belediyespor 1 - 0 öne geçince sahaya girdi.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Diyarbakırsporlu taraftarlar İstanbul Büyükşehir Belediyespor 1 - 0 öne geçince sahaya girdi. Maç durdu, futbolcular ve hakemler soyunma odasına gittiler.

Kaynak: NTV Spor ve Ajanslar

Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçında olaylar çıktı

Belediyenin ne taraftarı varki sahaya girecekler

D.bakırlı taraftarlar girmiştir sahaya

düşürün şu illet takımı milletin sabrı taşıyo

2 kez taraftar olayları yüzünden maç iptali olursa takım direk düşürülür gibi bir kural var yanlış hatırlamıyorsam..

diyarbakırlı futbolculara-gerçek futbol taraftarına üzülsemde o sahaya girenlere bildiğim tüm küfürleri ettim futboldan soğutuyorlar insanı...

D.bakır'ı düşürsünler.Sonrada Fener'e 2 puan gelsin.Oh ne ala.

d.bakır düşürülmez ama oyuncuların ne suçu var ? taraftaralrda sorun

Geçen Bursa maçında D.Bakırlıları suçsuz ilan edip , provakasyon sebebi belirtenler söylesin şimdi , bu da mı provakasyon ? :)

D.Bakır'ı küme düşürmek demek bunu yapanlara istediğini vermek demek.Sezon sonuna kadar seyircisiz oynansın ama takım küme düşürülmesin.

Düşerse şampiyonluk potasına fener de girer

Oynanmış maçları yok sayamazsın, Ankara ile aynı durum yok ortada.

2 kez taraftar olayları yüzünden maç iptali olursa takım direk düşürülür gibi bir kural var yanlış hatırlamıyorsam..

diyarbakırlı futbolculara-gerçek futbol taraftarına üzülsemde o sahaya girenlere bildiğim tüm küfürleri ettim futboldan soğutuyorlar insanı...

Ben duymadım öyle birşey.

Bence de oynanmış maçlar aynen kalır bundan sonraki maçlar 3-0 hükmen tescil edilir eğer ligden düşürülme kararı gelirse.

Geçen Bursa maçında D.Bakırlıları suçsuz ilan edip , provakasyon sebebi belirtenler söylesin şimdi , bu da mı provakasyon ? :)

Bursaspor tribünleri (Texas) bildiğim en pislik taraftar gruplarından biridir. O açıdan sakın ola ``Bursa iyidir Diyarbakır kötüdür´´ gibi bir vahim söylemde bulunmaya çalışmayın.

Aynı şekilde Diyarbakırspor'un lig'den düşmesi için elinden geleni yapan bazı Diyarbakırspor taraftarı ``görünümlüler´´ de ellerinden geleni yapmaya devam ediyor.

Üst Alt