İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

Cevap: İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

Piskolojik baskiyi Metris´te görmüs olmayasin karaktersiz atci ?

Madem şike yapmadım diyor, o zaman hocaya niçin danıştı bu? Bildiğim kadarıyla hoca; İbrahim Akın'ın kendisine gelip, bu konu hakkında kendisine sorular sorduğunu kabul etti. Daha ne o zaman?

şuna kısaca itiraf ettiğimde sebest kalacam zannediyordum desene :D

Madem şike yapmadım diyor, o zaman hocaya niçin danıştı bu? Bildiğim kadarıyla hoca; İbrahim Akın'ın kendisine gelip, bu konu hakkında kendisine sorular sorduğunu kabul etti. Daha ne o zaman?

Avukat ifadenin değiştir yoksa seni savunamam demiştir o da değiştirmiştir

İtiraf ettiğini itiraf ettiği halde neden hala suçsuzum der ki bir insan..Bunun için özürlü olmak gerekir.

İbrahim Akın: Savcıya yanlış itirafda bulundum..Suç örgütünü ben kurdum..Fenerbahçenin bütün şikeli maçlarını da ben organize ettim..Fenerbahçe suçsuzdur :)

Ölecem gülmekten,savcı deseki 5 kişiyi öldürdün,bunu dersen serbest kalacaksın diye,onuda mı diyecekti yani :D

Akıl sağlığı yerinde değil savunmasını biliyorum da zeka yoksunuyum savunmasını ilk kez görüyorum :D

Can tatlı arkadaşlar. Elimden gelen her şeyi neden yapmayayım diyor şuanda ve savcılığı nasıl bir şeyle itham edebiliyor gerçekten dehşet verici. Savcı zorla bana suçları kabul ettirdi diyerek bile yalan söyleyebiliyor bir insan. Suçu itiraf etmiş belli sonra da pişman olmuş ve elimden gelen her şeyi yapmalıyım diye her yol mübah diye neler neler yapılıyor gerçekten inanılır gibi değil. Savcılığa bu milletin güveni tam ben bu açıklamadakilere inanmıyorum.

Haberi okuyalı yarım saat oldu ve ben yarım saattir neremle güleceğime bir türlü karar veremedim.

Şike yapan adamın sözünde durmasını beklemiyordum zaten.

Ortada deliller varsa istediği kadar ifade değiştirsin. Olayın sonuçlanması biraz daha zaman alır o kadar

ula madem sucsuz olduğuna inanıyorsun neden sucu kabul ediyorsun!!!!!

Rezil bir kampanya başlattılar. Önce şekipe ifadesini değiştirttiler sonra azizenin avukatı hakimleri resmen tehdit etti. Şimdide resmi siteden açıklamalar ve iboya açıklama yaptırıyorlar. Hepsi tff toplantısından hemen önce nasıl bir tesadüfse. Son çırpınışları olur inşallah.

Söz konusu suçlama bir delile dayanmadan "sen bunu yapmışsın ne diyosun bu konuda" diye sormazlar herhalde. Kendisine yöneltilen delillere verecek cevabı varsa ne ala..

Ulan suçsuzsan neden kabul ediyorsun? Okumaz bu adam ya. Mantığa gel.

mehmetbaransu mehmetbaransu

Metris ziyaretleri sonrası İbrahim Akın ifade değiştirdi. İfade değiştirilmesi önemli değil, Akın'ın telefon görüşmelerinde olaylar net...

Rezil bir kampanya başlattılar. Önce şekipe ifadesini değiştirttiler sonra azizenin avukatı hakimleri resmen tehdit etti. Şimdide resmi siteden açıklamalar ve iboya açıklama yaptırıyorlar. Hepsi tff toplantısından hemen önce nasıl bir tesadüfse. Son çırpınışları olur inşallah.

Bu açıklamalar yargıyı etkileme yönünde yapılmış provakatif eylemlerdir... Bu ülkede hukuk üstünlüğü varsa gerekli cezalar verilecektir...

Şike yapan takımlar alt lige düşürülmezse bu adamlar eylem nedir, nasıl yapılır görecekler.

Üst Alt