İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

ibrahim3_U3CRO.jpg

Şike soruşturması kapsamsında tutuklanan futbolcu İbrahim Akın, yaptığı yazılı açıklamada, "Savcılıkta uygulanan psikolojik baskı nedeniyle gerçek olmamasına rağmen suçu kabul etmiş bulunmaktayım" dedi.

Şike soruşturması kapsamsında tutuklanan futbolcu İbrahim Akın, avukatı Hakkı Kurtuluş aracılığıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Basında yer alan 'Şikeyi İbrahim Akın itiraf etti' şeklinde çıkan haberler üzerine açıklama yapmak zorunda kaldığını ifade eden İbrahim Akın açıklamasında, “Savcılık sorgum esnasında soruşturma savcısı Mehmet Berk’in şike olayını itiraf etmem halinde tutuklanmayacağım yönündeki beyanları ve uygulamış olduğu psikolojik baskı nedeniyle gerçek olmamasına rağmen suçu kabul etmiş bulunmaktayım. Emniyette vermiş olduğum ifadede açıkça reddettiğim hususların savcılıkta kabul edilmiş olmasını temel sebebi bahsetmiş olduğum psikolojik baskıdır. Konuyla ilgili itirazlarımı ve savunmamı yargılama aşamasında yapacağımı ve gerçek dışı iddiaların tamamını reddettiğimi saygılarımla kamuoyunun bilgilerine sunarım" ifadelerini kullandı.

"Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

Cevap: İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

Ulan savcılık makamını da ne hale getirdiniz. Sana baskıyla itiraf et der mi lan savcı? :eek:

Ahahahahahah :D:D

Açıklamanın amacı belli.Toplantısı öncesi henüz ellerine belge ulaşmamış tff yi etkilemeye çalışıyorlar.Bütün suçları itiraf ettiği için içeriden çıkamayacağını biliyor ve tam toplantı öncesi savcıya iftira atarak tff nin ve kamuoyunun aklını karıştırmaya çalışıyorlar.İddianın yalan çıkması sonucunda bi yaptırımı yok çünkü adam zaten içerde,bunu bilerek çamur atayım izi kalsın amacıyla yapılmış bi açıklama.

Icerde Aziz emmi bunu zorlamistir bu aciklamayi yapsin diye.

Ne garip psikolojiymiş suçlu olduğunu kabul edip serbest kalacağına inanmak.

Hadi lan ordan. Fenerlilerden 1-2 adamdan yine para aldi kiviriyor. Yemezler ulan....! Deliller bile var , senin itiraf etmen sadece cezani hafifletti. !

Haha fenerliler baktı İ.Akın başlarını yakacak buna hemen baskı yapmışlar ama iş işten geçti ezükler.İstediğiniz kadar kıvranın

Çocuk musun sen yahu? Birileri Fener'i düşürmeme operasyonu için düğmeye bastı. Bu daha ilk adımlar. Devamı gelir, Fenerbahçe tüm iddialardan yırtar.

Itiraflarda bile sike var yahu, nasil insandir bunlar?

Geçti Bor un pazarı,sür eşşeğini Nigde ye !!!!

Saf İbrahim,iftira attığın kişi Savcı,başına iyice bela alıyorsun ;)

Gerçekleri söylebilsen zaten adamlar sana hiçbirşey yapamaz.Demek ki o naneyi yedin ki adamlara cevap veremedin.Şimdi o aldığın haram ATına bin gez dur koğuşta

bugun ibrahim akın itrafı *****in açıklamları azizenin avukatlarının açıklamaları tff nin toplantısında baskı oluşturmak için yapılan hamleler ve ben diyorumki ligler inşallah 5 ağustosda başlar ve 5 maç sonra deliller verilir hem uefadan hem tff tarafından küme düşürülüp avrupa kuapalarından men alır borsada çökerler,avrupada zaten karizma gider sıfır çektiğinden buyana ve iki sene kayıpları olur

demekki itiraf ettiği gerçek :asd: Bunu yapmalarının tek nedeni tffnin bugünki toplantısına baskı yapmak başkar bir açıklaması yok

Üst Alt