İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro"

Cevap: İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro"

Stancu'da yarım sezonda 13 gol atmış onada mı 20 isteselerdi? Sercan'da istesen 10 milyondan açar kapıyı Bursa ama Rusya'ya 5'e verir. Türk insanından yönetici olmaz.

Aşağıdaki adam 17 Mil. Euro iken, Cenk nasıl 20 M. € oluyor.

16159_ori_falcao.jpg

7den fazla veren saçmalık yapar tabi klübün başındakiler arap şeyhleri gibi zengin değilse

Ben öğrendim haber eksik. "Tüm sülalesiyle birlikte" ibaresi eklensin...:D

Şu yabancı sınırı bi kalksa 2 milyon euro veren yok mu diye kendisi gidecek büyüklerin kapısına ama yabancı sınırı olunca bi 0 fazlası oluyor bonservis bedellerinin. Aziz Yıldırım 7 yıl önce söylüyordu sınırın neden kalkması gerektiğini, en azından çoğunluk onun dediği yere geç de olsa geldi bugün. Bana sorarsanız sınır kalkmasın gerçi, Fenerbahçe'nin yerli kadrosu kimsede yok şu an, Selçuk İnan da kadroya katılırsa en az 3-4 sene diğer kulüplerin önünde olur Fenerbahçe mevcut yerli kalitesi ile.

Aziz yabancı sınırlaması diye ağlıyor ama aldığı adamlar ortada.Cristiana 7 milyon euroyu Azizden başkası vermezdi zaten

Bir de Guiza 14 artı 3-4 milyon aracı kmoisyonuysa Cenkde 30 eder Azizin mantığına göre

Şu yabancı sınırı bi kalksa 2 milyon euro veren yok mu diye kendisi gidecek büyüklerin kapısına ama yabancı sınırı olunca bi 0 fazlası oluyor bonservis bedellerinin. Aziz Yıldırım 7 yıl önce söylüyordu sınırın neden kalkması gerektiğini, en azından çoğunluk onun dediği yere geç de olsa geldi bugün. Bana sorarsanız sınır kalkmasın gerçi, Fenerbahçe'nin yerli kadrosu kimsede yok şu an, Selçuk İnan da kadroya katılırsa en az 3-4 sene diğer kulüplerin önünde olur Fenerbahçe mevcut yerli kalitesi ile.

Mehmet Topuz'un 10 milyon, Servet Çetin'in 8 milyon ettiği bu ligde Cenk Tosun çok rahat 20 eder. Ama dediğin gibi yabancı sınırı kalkarsa, en kral oyuncu Selçuk İnan bile 3-4 ancak eder. Bunu bildikleri için yabancı sınırını kaldıramıyorlar zaten. Yoksa nereden komisyon yiyecekler, kaç tane ekmek yiyen var bu işten.

Seneye düsüse gecerse 5'e bitirilir... Iste bu yüzden Anadolu takimlarin basarisini istemiyorum :( ister kizin ister küfür edin bana....

Avrupaya gidiyorlar 0 cekiyorlar... (tecrübesizlik felan bahane)

ahanda böyle biyerleri kalkiyor oyuncu satarken felan....

Stancu'da yarım sezonda 13 gol atmış onada mı 20 isteselerdi? Sercan'da istesen 10 milyondan açar kapıyı Bursa ama Rusya'ya 5'e verir. Türk insanından yönetici olmaz.

Aşağıdaki adam 17 Mil. Euro iken, Cenk nasıl 20 M. € oluyor.

16159_ori_falcao.jpg

herseyi gectim asagidaki adam 5 milyona alinan bir adam, performansi ortada ayni sekilde stancu veya pino halleri ortada

şimdi yabancı limiti olmasa bu paranın yarsını bile söyleyemicek. burda boşuna sınırsız olsun demiyoruz. balon fiyatlar sadece bu sınır yüzünden çıkıyor.

Seneye düsüse gecerse 5'e bitirilir... Iste bu yüzden Anadolu takimlarin basarisini istemiyorum :( ister kizin ister küfür edin bana....

Avrupaya gidiyorlar 0 cekiyorlar... (tecrübesizlik felan bahane)

ahanda böyle biyerleri kalkiyor oyuncu satarken felan....

aynen katılıyorum

hemen alalim...

böyle bir adami, üstelik yerli statüsünde bulamayiz.

gelecegin drogba'si...daha yasi da 19

2-3 yil sonra 50m'a real madrid'e satariz.

demedi demeyin.

gün gelecek bu yazdiklarimi hatirlayacaksiniz :D

Üst Alt