İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro"

Gaziantepspor başkanı İbrahim Kızıl, Trabzonspor maçı ve Cenk Tosun transferi hakkında tüm bilinmeyenleri Acunn.com'a açıkladı.

Hafta sonu deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Gaziantepspor'un başkanı İbrahim Kızıl Acunn.com'a özel açıklamalar yaptı. İbrahim Kızıl, Pazar günü kendilerini çok zor bir maç beklediğni hatırlatarak '' Eksiklerimizi giderdik. Fenerbahçe'yi yenemedik ama Trabzonspor'u muhakkak yenmek istiyoruz'' dedi. Başkan Kızıl '' Bizim lig sıralamamızdaki en önemli maçlardan biri. Ligin sonunda sıralamadaki yerimiz gelecek sezonun tüm programını etkileyecek. Her takım yeni sezona 15 gün geç başlamayı ve Avrupa kupalarında daha az eleme oynamayı tercih edecektir'' şeklinde konuştu

Kendimiz İçin Oynayacağız

Ligin kendileri adına en önemli maço olduğunu belirten başkan ibrahim Kızıl sözleriini şöyle sürdürdü. ''Fenerbahçe maçında puanın ucundan döndük. Bize yakışan onurlu 3.'lüktür. Bu maçıda kendimiz için oynayacağız. bu yüzden üzermizde stres hissetmiyoruz. başka planlar içinde olanlar bu stresi yaşar. Bizim Trabzonspor ile dostuluğumuz çok iyi. Ama bu bizim için en kritik viraj. Bunda hata yaparsak tüm sene programımızı 15 gün geriye almamız gerekiyor. Sahaya çıktığımızda rakibimizden daha çok kazanmak isteyeceğiz. Bunun için mücadele vereceğiz. Fair-play bizim olmazsa olamzımız. Trabzon'da çok iyi ağırlanacağımızı biliyoruz.

Ama onları üzeceğiz. sahadan galip ayrılacağız Biz büyüğüz kimsenin hesabına oynamayız''

Ben Burda Olduğum Sürece...

Haziran ayı transfer borsasının şimdiden en çok konuşulan takımı olan Gaziantepspor'da başkan Kızıl, Cenk Tosun ve diğer isimlerin geleceği hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Kızıl '' Ben, yani İbrahim Kızıl orda olduğu sürece Gaziantep'in gözü en iyi ve gelecek vaadeden futbolcularda olacak. Eğer ben transfer piyasasında ismi gçen oyuncuları satarsam takımıma ve şehre ihanet etmiş olurum.Yarınlar bizim olacak. Biz önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacağız'' dedi.

Cenk Tosun 20 Milyon Euro

Cenk Tosun'un uzun süre Antep'te kalacağını ve mutlu olduğunu belirten Kızıl transfer spekülasyonlarına da son noktayı koydu. Kızıl Cenk hakkında şunları söyledi. '' Ben büyüğüm ve şampiyon olacağım diyen adam Cenk Tosun'u satmaz. Bizi şampiyon yapana kadar Antep'te kalacak. Oyuncuyu transfer etmek isteyenler elbette olacak. şimdiden söylüyorum bu imkansız birşey. 20 milyon euro getirilerse belki masaya oturabilirim'' diyerek sözlerini tamamladı.

https://www.acunn.com/spor/9582/ibrahim-kizil-tosunu-satmiyor

Cevap: İbrahim Kızıl: "Cenk Tosun 20 Milyon Euro"

29298.jpg

Türkiye'de 1 Euro:2,26 lira şu an için ama İbrahim Kızıl tam olarak bilmiyor galiba.4 milyon euro verirlerse öpsün de başına koysun.

Türkiye'de 1 Euro:2,26 lira şu an için ama İbrahim Kızıl tam olarak bilmiyor galiba.4 milyon euro verirlerse öpsün de başına koysun.

tabatayı 8 milyon euroya okutan adam cenk tosunu 20 ye de okutur...

Kızıl : "Cenk Tosun 20 Milyon Euro'dur."

Hafta sonu deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Gaziantepspor'un başkanı İbrahim Kızıl özel açıklamalar yaptı. İbrahim Kızıl, Pazar günü kendilerini çok zor bir maç beklediğni hatırlatarak '' Eksiklerimizi giderdik. Fenerbahçe'yi yenemedik ama Trabzonspor'u muhakkak yenmek istiyoruz'' dedi. Başkan Kızıl '' Bizim lig sıralamamızdaki en önemli maçlardan biri. Ligin sonunda sıralamadaki yerimiz gelecek sezonun tüm programını etkileyecek. Her takım yeni sezona 15 gün geç başlamayı ve Avrupa kupalarında daha az eleme oynamayı tercih edecektir'' şeklinde konuştu

" Kendimiz İçin Oynayacağız "

Ligin kendileri adına en önemli maço olduğunu belirten başkan ibrahim Kızıl sözleriini şöyle sürdürdü. ''Fenerbahçe maçında puanın ucundan döndük. Bize yakışan onurlu 3.'lüktür. Bu maçıda kendimiz için oynayacağız. bu yüzden üzermizde stres hissetmiyoruz. başka planlar içinde olanlar bu stresi yaşar. Bizim Trabzonspor ile dostuluğumuz çok iyi. Ama bu bizim için en kritik viraj. Bunda hata yaparsak tüm sene programımızı 15 gün geriye almamız gerekiyor. Sahaya çıktığımızda rakibimizden daha çok kazanmak isteyeceğiz. Bunun için mücadele vereceğiz. Fair-play bizim olmazsa olamzımız. Trabzon'da çok iyi ağırlanacağımızı biliyoruz.

Ama onları üzeceğiz. sahadan galip ayrılacağız Biz büyüğüz kimsenin hesabına oynamayız''

" Ben Burda Olduğum Sürece "

Haziran ayı transfer borsasının şimdiden en çok konuşulan takımı olan Gaziantepspor'da başkan Kızıl, Cenk Tosun ve diğer isimlerin geleceği hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Kızıl '' Ben, yani İbrahim Kızıl orda olduğu sürece Gaziantep'in gözü en iyi ve gelecek vaadeden futbolcularda olacak. Eğer ben transfer piyasasında ismi gçen oyuncuları satarsam takımıma ve şehre ihanet etmiş olurum.Yarınlar bizim olacak. Biz önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacağız'' dedi

" Cenk Tosun 20 Milyon Euro "

Cenk Tosun'un uzun süre Antep'te kalacağını ve mutlu olduğunu belirten Kızıl transfer spekülasyonlarına da son noktayı koydu. Kızıl Cenk hakkında şunları söyledi. '' Ben büyüğüm ve şampiyon olacağım diyen adam Cenk Tosun'u satmaz. Bizi şampiyon yapana kadar Antep'te kalacak. Oyuncuyu transfer etmek isteyenler elbette olacak. şimdiden söylüyorum bu imkansız birşey. 20 milyon euro getirilerse belki masaya oturabilirim'' diyerek sözlerini tamamladı.

100 bin euro fazla verip alsana şu adamı ne diye laf yaptırıyorsunuz böyle kekolara anasını satayım.

:D

4 milyon €'dan bir lira fazla etmez.

Yıldırım Demirören'in an itibari ile Antep'e uçtuğu, Cenki 20M € ya almaya çabaladığı, Antep'in biraz indirim yaptığı ama Yıldo'nun bu indirime yanaşmadığı, hatta üstüne A2'de banko oynayan 8-10 tane futbolcu vermeyi düşündüğü haberi geldi.

Üst Alt