İbrahim Kızıl, Murat Ceylan Transferine İzin Vermedi


Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl Tolunay Kafkas'ın Samsunspor'a kiralanmasına izin verdiği Murat Ceylan'ın transferini askıya aldı..
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daŞaşırdım açıkçası. Geleceğin Emre Belözoğlu'su olarak lanse ediliyordu. Antep'in bırakmasına çok şaşırdım. Takımla arasında bir sorun mu vardı acaba?
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daTolunay hoca otoriterdir

Anlaşamamışlardır muhtemelen Samsun hızlı davranmış.
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daCok abartilan bir adam . Abartanlarin ne numarasini gorduklerini cok merak ediyorum . Gaziantep seviyesindeydi Samsun seviyesi dusuk gelebilir ama GS seviyesi de cok yuksek gelirdi . Bize gelse basta herkes cok sevinir 2-3 sene sonra Baris Ozbek gibi yollanirdi .
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daantepte bir cevher var. gökhan öztürk dilerim şans bulur.bir yok pahasına bizden gitmişti,skibbe zamanında ..ki şans da bulurdu o yetenekle .
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daŞaşırmadım desem yalan olur..Zaten Samsun halkı Adnan Sezgin ve Mustafa Sarp'ı ancak Murat Ceylan Transfer'i ile sindirebilirdi..:lol: Yoksa hazmı zor olur bu ikili'nin..:D
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daBu nasıl resmi açıklama. Bonservisi ile mi, kiralık olarak mı alındığı belirtilmemiş :D
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daçok saçma bir transfer politakası olmuş bence samsununki.murat,fink ve sarp..üçüde klasik futbol tabiriyle bildigimiz kazma orta saha adamı.zerre yaratıcılık yok üçünde de.haa tamam öne gectikleri macta savunma olarak cok iyi yaparlar işi ama cok önemli oranda gol sorunu yaşarlar gibi duruyor.iddaa da cok alt macı biter samsunun..
 
Cevap: Murat Ceylan Samsunspor'daFinki,Sarp,Murat ceylan aynı tip 3 oyuncu aldılar. Ceylan iyi transfer olmuş. Samsun maçınıda izledim.Hocaları 3-4-3 oynamayı ısrarla sürdürüyor tepkide alıyor. Sistemi değiştirmesi lazım. 3-5-2 gibi çıkarlar 3'lü fink-sarp-ceylan olur.
 
Üst Alt