İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Cevap: İbrahim Seten : "Basketbolda da Şike Var"

@TimurKUBAN

Timur KUBAN

fenerin Basketbolda patlamak üzere olan şike skandalının şifresi:

"PARKELER CİLALANDI MI?" :asd:

biz o maçı alsaydık 3-3 gelecekti ve sinan erdem de ne olacağı belli olmazdı fenerliler bi anda şampiyonuz diye sevinirken seri son maça geliyor

@altunterim

Osman Altunterim

Potadaki şike olayı ile ilgili @eyupyildiz75 'a yanlış hatırlamıyorsam Temmuz'un 7'si ya da 8'inde söylediklerimi kendisi anlatır size..

Efes maçı falan değil.Bizim maç diyoruz.Anlama problemi mi var ısrarla Efes deyip duruyorsunuz?

Fenerbahçe eğer bizim maçta şike yaptı ise hakikaten bunların alayı angut. :D

Hem bizim seride hemde yarıfinaldeki Efes serisinde hakem ayarlamışlar.Basketboldada 2. ligde oynarlar artık seneye

Saçmalama.Milan şike yaptığı sezon şampiyonlar ligi şampiyonuydu.Şikeyi zaten güçsüz takımlar yapmaz.Güçlü takımlar sürpriz olmaması için yaparlar

Saçmalama diye girmseydin cümleye seni muhatap alırdım ama tartışması bilmeyen insanlar ile muhtap olmama kararım var. O yüzden size forum hayatınız başarılar dileri...

Yöneticilere not: Bu forumda mesajlarını görmek istediğiniz kişileri engellemenin bir yolu var mı?

Cevap: Basketbolda da şike.Çalınan Şampiyonluğumuzu geri istiyoruz

Bu adamı fazla ciddiye almamak gerek.

Kadınlar finalinde dese anlayacağım da erkekler finalinde Fenerbahçe'nin şikeye mi ihtiyacı vardı?

Hem de 6. maç demiş. 6. maçı kaybetseler ne olacak? Bir sonraki maç yine evlerinde.

Atıyor gibi geliyor bana. Hem twitter'dan haber vermek de nedir? Sen bir gazetenin spor müdürü değil misin?

Yapsana haberini!

Kusura bakma da sendeki bu fb ülker'i övme olayını anlayamadım bir türlü. Ne zaman bir haber çıksa "Preldzic,Ömer Onan çok iyiler yavvv" moduna geçiyorsun. Burda da "yok yahu fb'nin şikeye mi ihtiyacı var" diyorsun. O maçı izlemiş biri olarak o maçta bir pislik olduğuna adım gibi eminim.

Aynen her basket konusunda gelp başkalarını övüp, bizi ezmeye çalışan tipler var. Tamam föner çok müthiş, biz kötüydük, fener şerefli takım.

Ulan Sivası yenmek için şikeye ihtiyaç duyanlar, basket maçında niye yapmasın.

O maçta bize çok ucuz fauller çalmışlardı.Ömer Onan afedersin sert savunma yapıcam diye Tutkuyu dövmediği kalmadı.

Zaten 3.ncü periyotta 8-9 kere faul çizgisine gitmişlerdi.3-3 olsaydı 7.maç sonucu asla belli olmazdı.Kalkıpta fener rahat alır kimse diyemez.7.maçlar büyük oyuncuların bile ellerinin titrediği kadar gergin maçlardır.

Saçmalama diye girmseydin cümleye seni muhatap alırdım ama tartışması bilmeyen insanlar ile muhtap olmama kararım var. O yüzden size forum hayatınız başarılar dileri...

Yöneticilere not: Bu forumda mesajlarını görmek istediğiniz kişileri engellemenin bir yolu var mı?
Umarım böyle bir yöntem vardır.Her girişimde Feneri öven yazılar okumaktan bıktım bende

Cevap: Basketbolda da şike.Çalınan Şampiyonluğumuzu geri istiyoruz

Kusura bakma da sendeki bu fb ülker'i övme olayını anlayamadım bir türlü. Ne zaman bir haber çıksa "Preldzic,Ömer Onan çok iyiler yavvv" moduna geçiyorsun. Burda da "yok yahu fb'nin şikeye mi ihtiyacı var" diyorsun. O maçı izlemiş biri olarak o maçta bir pislik olduğuna adım gibi eminim.

Fenerliyimdir belki de. ;)

Ben diyeceğimi dedim! Eğer o maçta hakem ayarlamışlarsa harbi bunların alayı kuş beyinli...

Üst Alt