İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Seten: "Basketbolda da Şike Var"

Buyrun burdan yakın boşuna demiyoruz ŞİKEBAHÇE

@ibrahimseten

ibrahim seten

uyku zamanı.. tekrar özetliyorum: basketbol final serisinin son maçından önce fbli bi yönetici ile bi hakem arasındaki konuşmadan utanıyorum

@ibrahimseten

ibrahim seten

eğer finalin son maçında şike konuşması ortaya çıkarsa utanacağım ama kafamı kuma gömmeyeceğim.. çıkmazsa bu işi bırakacağım.. peki ya siz!

@ibrahimseten

ibrahim seten

hangi yönetici ile hangi hakem arasında nasıl bir konuşma olduğu çok yakında ortaya çıkacak.. fbahçeliyim.. ve maalesef utanıyorum..

semih özsoy ile recep ankaralı arasındaki konuşmayı dinleyen "bu işlerin allah belasını versin" diyecektir. nokta. artık istdiğnizi söyleyin

Cevap: İbrahim Seten'e göre basket de de masa başı oyunları

Oha ya. Neler çıkıyor. Baskette şampiyon oluyoruz lan:asd:

@ibrahimseten

ibrahim seten

efes-fb son maça bakmak lazım:( büyük rezalet çıkma ihtimali yüksek:( yuhh demek istiyorum:(

@ibrahimseten

ibrahim seten

gecenin sorusu: fbhçeliyim. ama fbhçe acaba basketbolda da şike yapmış mıdır? yapmışsa bunu syldğm için bn mi suçlu olurum yoksa yapanlar mı

Galatasaray eğer şampiyonluğa oynasaydı ŞİKE yapardı diyenlere KAPAK olsun. Al işte şampiyonluğa oynuyoruz ama delikanlı gibi mücadele ediyoruz. Şerefsizler

Hakemle $ike yaptilarsa bunlar basketboldada.. bunlarin her bransi incelenmesi lazim yuh bi takim bukadarmi ezik bukadarmi haysiyetsiz bukadarmi .. neyse :D

Voleybol incelensin.

Vakıfbank la avrupada karşılaştılar 3-0 kaybettiler ligde karşılaştılar 3-0 kazandılar.

Voleybol bilirsiniz futbol gibi değildir. Güçlüyseniz güçlüsünüzdür, kazanırsınız. bir takım 3-0 kaybettiği takıma karşı 1-2 hafta sonra 3-0 kazanamaz. Bunda da şike var. Kadın basketbolda da var. Son maçtaki hakem hatalarını biliyorsunuz

Cevap: İbrahim Seten : "Basketbolda da Şike Var."

Beyler bu adam hangi maçtan bahsediyor. Efes mi Galatasaray mı?

Final serisi ise Galatasaray ama Efes'ten bahsediyor diyenler de var

Cevap: İbrahim Seten : "Basketbolda da Şike Var"

Bayan basketbol finalinde 4 adım atıp son saniyede durumu eşitleyen oyuncu vardı. Kesin birşeyler çıkar.

@ibrahimseten

ibrahim seten

düzeltiyorum.. finaldeki 6. maça bakmak lazım.. tam bu noktada ağzımı bantlamak istiyorum:(((

bunlardan herşey beklenir.kadın basketbolda da yapmışlardır.ayrıca ibrahim seten kimdir necidir??

Recep Ankaralının verdiği abuk sabuk kararlardan sonra elimi duvara vurmuştum. İyi iyi çıksın tüm yaptıkları

Üst Alt