İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Cevap: Son Dakika | İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Ağlama yahu, ben de ağlamam. Ben de pek üzülmem; ama çocukları için, onca şirketindeki çalışanları için yaşasın isterim.

Ama sen saçma sapan konuşup adam 'vay küçük o...' demiş diye olayı komikleştirirsen gülünç duruma düşersin.

İbo'yu Pkk vurmaz. Akp'den aday oldu diye vursalardı, bu adam Genç Parti'den aday oldu. Zamanında İbo'nun kendi otobüslerini yakıp Pkk yaktı dediğini de biliyoruz. Pkk ile ters düşmüştür onca zaman ama tüm bunlara rağmen zannetmiyorum.

Ne diyeceğinizi şaşırdınız, adamın Pkk bağlantısı varsa Pkk bu adamı neden vuruyor?

Hem sempatizan gibi gösterip hem de Pkk vurdu diyorsunuz.

Ben PKK vurdu demiyorum zaten. Belki vurmuştur lakin bence o Irak meselesinden dolayı oldu bir şey.

Ölme meselesine gelirsek yine söylüyorum. Ölse hiç üzülmem. Ama dikkat et, ölse hiç üzülmem cümlesi ile ölse keşke arasında büyük bir fark var. Ben ölse hiç üzülmem diyorum. ''vay küçük or....'' diye küçücük kızı sevebilen bir adamdan bahsediyoruz. Ölmesin ama yaaaaaa, imparatooooooooorrrr diye ağlayanların gözünün önüne sokmak içindi o cümle. İbo için farketmez sonuçta büyük/küçük falan.

Zaten ayaklanırsa ilk işi kendine bunu yaptıranı bulup cevap vermek olacaktır. Tabi önce basının karşısına çıkıp ''yıkılmadım, ayaktayım'' mesajını verdikten sonra.

Cevap: Son Dakika | İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Değil mi yahu, insan hiç uzun namlulu silahla başından yaralanır mı?

Ben iyi bilirim, uzun namlulu silahların kurşunları akıllıdır, insanın direkt olarak kafatasını deler geçer :)

Millete çocuksunuz diyip bu mesajda ne anlatılmak istediğini anlamıyorsun ya, en çok ona gülüyorum işte

Cevap: İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde silahlı saldırıya uğrayan Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses'in durumunu hemen yan odasında yattığını iddia eden bir hasta, Twitter hesabından an an tweetlemişti.

Twitter'da sadece üç-beş takipçisi olan bu kimliği belirsiz şahıs, konuyla ilgili yazılar yayınlamaya başladığı andan itibaren Fulden Uras, Metin arolat gibi ünlü isimlerin de arasında bulunduğu binlerce kişinin odak noktası oldu. Ancak bu twitlerin gerçek olup olmadığı uzun süre tartışıldı.

Şimdiyse bu bilgilerin tamamen uydurma olduğu anlaşıldı. AlisanAlisan kullanıcı adıyla yayınladığı tweetleri binlerce kişi tarafından okunan şahıs bu sabah Youtube'ta paylaştığı videoda tüm yazdıklarının yalan olduğunu itiraf etti.

Ayrıca bu şahısın twitter hesabı da kapatıldı.

Kaynak : İbrahim Tatlıses ile aynı hastanede yattığını iddia eden genç Twitter'ı ayağa kaldırmıştı. An an yaşananları tweetlemişti ama...

Meğer yan odadan tweet yazmamış - Diğer - Haber, Video / Milliyet.com.tr İnternet TV

Adam acayip dalga gecmis, en sonunda followers 8in altina dusmesin demis koptum :D

Saldırıyı TAK üstlendi

TRT Haber.net sitesinde yer alan iddiaya göre İbrahim Tatlıses'e saldırıyı PKK'nın alt kolu olan TAK üstlendi

16 Mart 2011 - 17:25

Yazı Boyutu:

Sanatçı İbrahim Tatlıses’e yönelik silahlı saldırıyı terör örgütü PKK’nın taşeron örgütü TAK üstlendi.

İstanbul polisi sanatçı İbrahim Tatlıses’e saldırı düzenleyenleri yakalamak için çalışmalarını sürdürürken terör örgütünden bir açıklama geldi.

Tatlıses’e yapılan saldırıyı terör örgütü PKK’nın taşeron örgütü TAK üstlendi.

Terör örgütü PKK’nın alt kanadı olan TAK bugüne kadar terör örgütünün doğrudan üstlenmediği olayları üzerine almasıyla biliniyor.

Geçen yıl İstanbul Taksim’deki bombalı saldırının arkasında da aynı isim vardı.

TAK’ın Daha Önce Üstlendiği Saldırılar İstanbul Halkalı’da 3’ü asker biri sivil 4 kişinin şehit olduğu otobüse saldırı, Diyarbakır’da 4 polis ve bir şoförün şehit olduğu kanlı saldırı, Taksim’de 31 Ekim’de bir kişinin ölümü, 15’i polis 32 kişinin yaralanmasına yol açan intihar saldırısı, Erzincan’ın Fevzi Paşa caddesindeki Alperen Ocakları ve Bağımsız Türkiye Partisi bürolarına yönelik olarak gerçekleştirilen saldırıları TAK üstlenmişti.

İbrahim Tatlıses, “Süperim, süper! Sevenlerimin duasını bekliyorum. Sevenlerime kalbi duygularımı gönderiyorum”

Ay lav yu İbo :ays:

yoğun-bakımdayım_120485.jpg

Geçmiş olsun.

Üst Alt