Ibrahim Teteh Bangura Bursaspor'da ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ibrahim Teteh Bangura Bursaspor'da !

Cevap: Ibrahim Teteh Bangura Bursaspor'da !

Kesin alındıysa bu sene görecez bakalım nasıl bir oyuncuymuş.

Bu arada Miller gol atmış Cardifte ve takımı galibiyete taşımış.

Rakamlar belli oldu.

Bonservisi : 2.61 Milyon Euro

Sözleşme Süresi : 3 yıl

Uefa listesinde de yer alacak.

Bangura Bursa'da

Bursaspor'un yeni transferi Bangura sabah saatlerinde Bursa'ya geldi

bangura_bursada.jpg

İsveç'in AIK Stockholm takımında forma giyen Teteh Bangura transferinde mutlu sona ulaşan Bursaspor, golcü futbolcuyu sabah saatlerinde Bursa'ya getirdi. Yeşil-beyazlı takımın her konuda anlaşma sağladığı golcü futbolcu Bangura, sabah saatlerinde Bursa'ya geldi.

3 YILLIK İMZA ATACAK

Holiday Inn Otel'e gelen futbolcunun önümüzdeki günlerde Özlüce Tesisleri'nde kendisini Bursasporlu yapan resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Bursaspor'un Teteh Bangura ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı ve basın önünde de imza attırılacağı öğrenildi.

BANGURA: "BURSASPOR BENİM İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ"

Bursaspor'un yeni transferi Tetteh Bangura, Türkiye'ye gelmesinin kendisi için yeni bir başlangıç olduğunu belirterek, Yeşil-beyazlı formayı giyeceği günü heyecanla beklediğini söyledi.

Bursaspor'un yaklaşık 1 aydır yürüttüğü transfer çalışmalarının ardından İsveç'in AIK Stockholm takımından transfer ettiği Sierra Leonelli golcü Bangura, Lufthansa Hava Yolları'nın tarifeli bir uçağı ile gece 02.40 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. Pasaport kontrolünün ardından Dış Hatlar Terminali'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bangura, transferinden dolayı bir hayli heyecanlı olduğunu belirterek, "Benim için yeni bir başlangıç. Ligin başlamasını ve takımdaki yerimi alarak, oynamayı dört gözle bekliyorum" dedi.

Bursaspor'un ateşli bir taraftar grubunun olduğunu arkadaşlarından duyduğunu ifade eden Bangura, Bursaspor'un kendisini istemesinden dolayı mutlu olduğunu ve kendisinin de Bursaspor'da oynamayı seçtiğini söyledi.

Üst Alt