İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

11 senedir kulube öyle veya böyle hizmet etmiş elinden geleni yapmış birisini kovmak tamda Bjk'ye yakışırdı..

Tebrikler Bu duruşunuzu Tüm Türkiye'ye tekrar göstermiş olduğunuzdan dolayı.

üzülmez futbol hayatı boyunca sadece toraman'la sorun yaşadıda toraman kaç kişiyle sorun yaşadıki? yok şu yapysadı bu yapsaydı ile konuşulacak şeyler değil adamlar 2 defa yumruklaştılar öyle futbolmu olur kardeşim gönderilmesi normal sen dayak yiyen ilk 11 futbolbundan nasıl performans bekliyeceksin bende size soruyorum takım arkadaşından dayak yiyosun 2 defa kovulmuyor sen top oynarmısın o kulüpte?

Milletye laf atmadan önce kendimize bakalım.Bu kulüpte Hasan Şaş'ın kafasına laptop atılmış.Hamburg maçında son 15 dakika hiçbir günahı yokken ıslıklanmış yuhalanmış.

Sanki biz çok vefalıyızda. Şimdi mumla aradığımız topçuları nasıl kovarak yolladık bir düşünün bakalımda sonra başkasına laf atın.

Sanki biz çok vefalıyızda. Şimdi mumla aradığımız topçuları nasıl kovarak yolladık bir düşünün bakalımda sonra başkasına laf atın.

En azından sezon sonu yolladık. Devre arası ortada bırakmadık. Bizim futbolcularımızı yollama şeklimiz ile şu durum çok faklı şeyler.

Çünkü bizim yolladıklarımız soyunma odasında arkadaşını yumruklamadı. Üstelik takım kaptanı olarak.

Bizimkiler camı yumrukluyordu :)

· İbrahim Üzülmez evinde bir kaza sonucu sol aşil tendonunu kesmişti. Beşiktaşlı futbolcunun eşiyle kavga ettiği için cam sehpaya tekme attığı iddia edilmişti.

· Sahada arkadaşlarıyla tartışıp hırsını alamayan G.Saraylı Hasan Şaş, soyunma odasında cama yumruk atınca bileğini kesmiş ve bir süre oynayamamıştı.

Milletye laf atmadan önce kendimize bakalım.Bu kulüpte Hasan Şaş'ın kafasına laptop atılmış.Hamburg maçında son 15 dakika hiçbir günahı yokken ıslıklanmış yuhalanmış.

Kafasina Laptop'u kulüp mu atti? Adnan Polat söylediginde uyuz olmustum bu lafa ama gercekten 1-2 kendini bilmezin yaptigini bütün camia olarak üstlenmemiz mi gerekiyor? Adamlarin Fenerbahceli olmadigi ne malum? Ayrica Hamburg macindaki haline profesyonel futbolcu denemezdi, o halde bir adami sahaya süreneydi o günkü protesto. Gerci milyonlarca euro kazanip da kendine bakmayan ve dogal olarak da takimina zarar veren adam isliklanir, bundan dogal birsey olamaz. Üzülmez olayiyla da hic bir alakasi yok bunun.

Biz hic bir futbolcuyu kovalamadik. Hepsine sezon sonu kadroda düsünülmedikleri söylenip jubile teklif edildi, hatta birisine heykel dikilme bile teklif edildi, altyapida cesitli görevler teklif edildi. Ama onlar bu profesyonelce kararlari kendilerine yediremedi, kendilerini Galatasaray'dan üstün gördükleri icin bir de Galatasaray'a küsme hakkini buldular kendilerinde. Ekranda her gün salladiklari takimin taraftarlari ise her firsatta isimlerini haykirmaya devam ediyor. Bu mu vefasizlik? Real'in Raul ve Guti'ye yaptigi da farkli degildi ama ben ikisinden de bizimkilerin yaptigina benzer cocukca ve amatörce davranislar görmedim.

Forumda özel hayran kitlesi bitmeyen :) Lincoln'un gönderilmesinde o vefasızlık yaptık dediklerinizin ne kadar rolü var biliyormusunuz? Şunu okuyun bi zahmet.

Biz hic bir futbolcuyu kovalamadik. Hepsine sezon sonu kadroda düsünülmedikleri söylenip jubile teklif edildi, hatta birisine heykel dikilme bile teklif edildi, altyapida cesitli görevler teklif edildi. Ama onlar bu profesyonelce kararlari kendilerine yediremedi, kendilerini Galatasaray'dan üstün gördükleri icin bir de Galatasaray'a küsme hakkini buldular kendilerinde. Ekranda her gün salladiklari takimin taraftarlari ise her firsatta isimlerini haykirmaya devam ediyor. Bu mu vefasizlik? Real'in Raul ve Guti'ye yaptigi da farkli degildi ama ben ikisinden de bizimkilerin yaptigina benzer cocukca ve amatörce davranislar görmedim.

Imzami atarim.

"Gel, altyapiyi calistir ilk önce" diyince Baskan küsen adamlardan bahsediyoruz.

Üst Alt