İbrahimoviç mi? Rooney mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahimoviç mi? Rooney mi?

Cevap: İbrahimoviç mi? Rooney mi?

takiminda rooneyyimi istersin ibrayimi

Ben kendimi bildim bileli İbrahimovic'i bir idol olarak görüyorum ve çok büyük hayranıyım. Ondaki teknik kapasitesi çok az futbolcuda vardır. Her an yapabileceği ani hareketler ve attığı sürpriz gollerle ona şu ismi vermişler; İbra Kadabra... :)

Aktif futbolcular içinde böylesi yok, gerçekten yok... Teknik, taktik, fizik zeka falan hepsini geçin. Bu adam sizi ayağa kaldırır, yok artık dedirtir, televizyon kapattırır.

[video=youtube;GMH416TSpBM]https://www.youtube.com/watch?v=GMH416TSpBM[/video]

Çok farklı tarzda futbolcular ama açık ara Ibrahimovic.Yeryüzündeki en yetenekli forvet.Bana kalırsa en yetenekli üç futbolcudan da biri (Robben,Messi).

Rooney daha iyi diyenler. İbrahimovic'i hiç izlememişler. Çok iyi hatırlıyorum bir maçta sırtıyla pas atmıştı. :)

Ronaldoda atmisti.

Ronaldo ile falan alakası yok kardeşim. Dünyanın en iyi forvetidir. Fantastik oynar bunun için lakabı ibrakadabradır. Kıçıyla,Başıyla,Sırtıyla her türlü pas verebilir veriyorda zaten. Hızlıdır, çalım manyağı edebilir, karşısındakini rezil edebilir ediyorda zaten. İlginç bir futbolcudur.

Rooney daha iyi diyenler. İbrahimovic'i hiç izlememişler. Çok iyi hatırlıyorum bir maçta sırtıyla pas atmıştı. :)

İbra,asla bir takıma Rooney gibi liderlik yapamaz.Ayrıca karaktersiz ve bencilin teki.Herşeye yetenek olarak bakıyorsan CR7´de yetenek konusunda Messi´nin çok önünde.Büyük oyuncu olmak için yetenekten çok benim gözümde liderlik önemlidir.

Üst Alt