Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Ibrahimovic: "Yenilgiyi aklım almıyor"


Ibrahimovic: "Yenilgiyi aklım almıyor"

Euro 2012'de D Grubu'nda günün ikinci maçında Ukrayna'ya 2-1 mağlup olan İsveç'te moraller çok bozuldu.Ev sahibi Ukrayna'ya 2-1 mağlup olan İsveç'in tek golünü atan Zlatan Ibrahimovic, karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.SVTV 1'e yaptığı açıklamada mağlup olduklarına inanamadığını belirten golcü oyuncu, "Hala inanamıyorum. 1-0 öndeydik ve kontrol bizdeydi. Böyle olmamalıydı. Artık bu durumu düzeltmek için kalan iki maça konsantre olacağız." dedi.İstedikleri seviyede oynayamadıklarını belirten İsveç Teknik Direktörü Erik Hamren ise "Oyuncuların morali çok bozuldu. Takım halinde oynayamadık. 5-6 oyuncumuz çok etkisizdi. Çok basit goller yedik. Sadece kontrol etmemiz gereken 1 oyuncu varken onu da yapamadık. Üzgünüz." ifadelerini kullandı.Grubun ikinci maçlarında İsveç, İngiltere ile karşı karşıya gelirken ev sahibi Ukrayna, Fransa'nın rakibi olacak.Kaynak
 
Cevap: Ibrahimovic: "Yenilgiyi aklım almıyor"Neyine aklın almıyorki rezalet ötesi oynadınız Ukrayna zaten maçı hak etmişti.
 
Cevap: Ibrahimovic: "Yenilgiyi aklım almıyor"Akli dengesi bozuk bu adamın. Zira akıl almayacak bir durum söz konusu değil.
 
Üst Alt