İç Saha - Dış Saha Oyununun Bu Kadar Değişken Olmasının Sebebi Nedir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İç Saha - Dış Saha Oyununun Bu Kadar Değişken Olmasının Sebebi Nedir?

Same shite different day.
Gereken tespitler önceki mesajlarda yapılmış. Mental açıdan sorunlu bir futbolcu topluluğu, winner ve karakter koyacak futbolcu azlığı hatta yokluğu. En kritik ve en mühim sebep bu. Şuan olmayan Gomis dahil kırılgan karakterli futbolcular transfer edilmiş geçen yaz.
kesinlikle sorun oyuncu yapısından kaynaklı gibi duruyor. geçen yılki sorun devam ediyor çünkü hala aynı kadroyuz üstüne koyamadık. karakter koyabilen, kaliteli en az 2 oyuncu gelmedikçe de bu sorun sürecek gibi

Hayır deplasmanda en azından yenilemeyelim onu da beceremiyoruz.Bugun berabere kalsak liderdik mesela işin yoksa başakşehir puan kaybı bekle şimdi.

Yav ne beraberliği şaka maka ben 1-0 veya 2-1 filan yenilmeyi özledim arkadaş hiç kazanmaya yaklaşmayı geçtim direk fark yiyoruz bu nedir arkadaş?

Takım gol yemesin hemen tipler cenaze evi misali ulan futbol bu illa geri düşecez ve genellikle düşüyoruz zaten deplasmanda sürpriz bir durum yok yani artık alışın ve bunu oynamayı öğrenin bari hemen g.tü başı dağıtıyoruz olamaz yav.

kesinlikle sorun oyuncu yapısından kaynaklı gibi duruyor. geçen yılki sorun devam ediyor çünkü hala aynı kadroyuz üstüne koyamadık. karakter koyabilen, kaliteli en az 2 oyuncu gelmedikçe de bu sorun sürecek gibi
Geçen sezon ilk yarısı özellikle Maicon'dan bu konuda umutluydum, bu tarz bir adama benziyordu fakat çok kötü düştü o da oyun olarak da psikolojik olarak da. Badou da sadece içeride yapıyor bu tarz işleri. Transfer yaparken dikkat edilmesi gereken bir konu bu bundan sonra özellikle.

Bir taktiğin yoksa bir oyun felsefen yoksa oyun içinde b planların yoksa oyuna müdahale etmeyi beceremiyorsan rakiplere göre hazırlanmıyorsan her maç farklı diziliş fantezileri yapıyorsan;
bu kaçınılmaz sondur.

Üst Alt