İçim Rahat Değil - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İçim Rahat Değil

Cevap: İçim Rahat Değil

Benim gsligimi kimse tartisamaz ama sen gelip Burda sacma soru sorarsan cevapda o kadar sacma olur ve Benim fenerbahceye gececegim Gun öldugum Gundur ve Ben Foto cekip sonra Burda gelip icim rahat degil diye yaziyosam orasini sen dusun gerisini Ben fanatik manyak ama gercek fanatik gsliyim

Obaaaa adam harbi FB li çıktı Artık inkar etme herşey ortaya çÇıktı daha önce de başlık açmışsın zaten demek ki varmış zaten bir numaralar bu topic çok can yakar Herşey ortaya çıktı artık Gerisini sen düşün biz herşeyin farkındayız vay be olacak iş değil memed Skandal resmen arada bir nokta kullanmayı dene panku.

Ynt: İçim Rahat Değil

Ya ihraç yiyebilirim belki ama beyler iyi misiniz ya. Nolmus yani ne kadar abarttiniz. Ben de görsem bende fotoğraf çektirirdim rakibim ama düşmanım değiller. Ayrica Topalda gerçekten karakterli adamdir. Şu konunun açılması da konuşulması da komik bence. Iyi yapmışsın kardeşim kendinizi bu kadar kaptırmayın. Bence tek hatan azi.ze ile foto çektirmen olmus.

R800i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ulan sanki herfi apoyla fotoğraf çektirmiş muammelesi yapmayın. :D Hoş azizle çektirmiş olman da buna yakın bir şey olmuş ama bir anlık gaflete düştüğünü düşünüyorum. Bahtın bağlanmış sanırım o anda :D Bunu bizimle paylaşmayadabilirdin. Bu bile senin nasıl bir Galatasaraylı olduğunu gösteriyor. Ama ben olsam sağda solda yayınlamam o fotoları :D

Evet arkadaslar Ben hasta fanatik gsliyim birsey soracam Ben almanya kölnde kaliyorum ve bu gece fenerbahce kafilesi burdan havaalanindan uctu Bende havaalaninda calisiyorum topal sow Raúl Foto cektirdim ama sonradan hic icime sinmedi acaba yanlismi yaptim diye cok dusunuyorum ve is arkadaslarim bana sen gslisin diyolar Volkan ve azizlede cektim ama sonradan sildim ama icim hic rahat degil vicdan azabi gibi birsey cekiyorum ve butun camiamdan özur dilemek istiyorum

Beyler siz paragrafın sonunu okumamışsınız

Bu ne abi ya. Hadi futbolcu anlarım da bunların birisi ayı birisi şerefsiz.

Yemin ediyorum aynı hava alanında denk gelicem kafamı çevirip bakarsam ne olayım

Yaptığın yanlış değil ama ben olsam işim olmazdı bunlarla, hele foto, Allah korusun

Kaldı, Şimdi büte girecek, kurtarma ihtimali var

Sınav şu

6 ay içinde şu andaki Galatasaray takımından en az 3 oyuncuyla foto çekilip burada yayınlamazsa sınıfta gerçekten kalacak.

Süre başladı

cok iyi fikir abhi

ama m. arkadasimiz ne demis kulak verelim

"topal sow Raúl Foto cektirdim ama sonradan hic icime sinmedi acaba yanlismi yaptim diye cok dusunuyorum ve is arkadaslarim bana sen gslisin diyolar Volkan ve azizlede cektim"

yani 4 futbolcu + yonetici

3 futbolcu kurtarmaz [bence]

totalde 5 GALATASARAY adami ile fotograf cektirirse belki fbli olmadina inanabiliriz

Evet yönetim kurulu toplandı ve verilen büt değerlerinin düşük olduğuna karar verdi. Mehmet arkadaşımızın neredeyse Fenerin malzemecisine kadar foto çekildiği tespit edildi. 3 Asil Galatasaraylı futbolcu ile çekilecek fotonun durumu kurtarmayacağına ve bu sayının 5'e çıkarılmasına karar verildi. Hayri'li uğurlu olsun

Ali sana ne oluyo onu halen cozemedim Ali sanki sen görsen cektirmesmisin Burda millete yalakalik yapma aslanim Adam ol kendi gorusunu Savun oran buran oynamasin Kari gibi hayri sana gelincede Alex Burda cok kisi sever onu görseydim Emin ol onunlada cektirirdim bana gelip gslik ögretme akilli ol Burda bos bos konularimi Arayip buraya tasiman cok sacma ve Caresiz oldugunu gösterir o baslik sadece gazeteden kopyalip buraya koydum seninkilerinide arastirip koya bilirim ama sen sana boylede laf geciririm merak etme hayri Unutum ridvan dilmenlede cektirdim

Ali sana ne oluyo onu halen cozemedim Ali sanki sen görsen cektirmesmisin Burda millete yalakalik yapma aslanim Adam ol kendi gorusunu Savun oran buran oynamasin Kari gibi hayri sana gelincede Alex Burda cok kisi sever onu görseydim Emin ol onunlada cektirirdim bana gelip gslik ögretme akilli ol Burda bos bos konularimi Arayip buraya tasiman cok sacma ve Caresiz oldugunu gösterir o baslik sadece gazeteden kopyalip buraya koydum seninkilerinide arastirip koya bilirim ama sen sana boylede laf geciririm merak etme hayri Unutum ridvan dilmenlede cektirdim

Galatasaray tarihi böyle ağır büt görmeyecek

Sayı 4 futbolcu, 1 yönetici ve Terim olarak değiştirilmiştir.

Mehmet Yilma'nın Galatasaray mensubu olmadığını kanıtlayacak bir çok veri var elimizde. Sen ne diyorsun bu veriler hakkında Mehmet kardeş. Yanlış anlama sen verdin bu verileri bizim elimize.

GALATASARAYLI dedigin gidip kuslarla foto cektirmez. elinden GS'li kartini almak zorundayiz.

fb'li olabilirsin simdi

memedin formasi hazir

mehmet1.jpg

Antuda da cok takiliyorsun galiba, ayni ordakiler gibi yaziyorsun kardes.

2 yıllık üye fener sempatizanı çıktı iyi mi...Bu olayı telafi etmek için 2'si yabancı olmak üzere 5 Galatasaraylı futbolcuyla 15er dakikalık lirik videolar çekmek lazım, anca öyle silinir bu leke.

Üst Alt