İçim Rahat Değil - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İçim Rahat Değil

Cevap: İçim Rahat Değil

Vallaha Bende googelden kopyalar koyarim o sorun degilde sorun yurt disinda yasasigim icin bizimkilerle Foto cekmem biraz zor ama isterseniz hemen hemen butun Galatasaray trübun liderleriyle cektigim gostere bilir sebo reisden yavuz Engin terzi abiye kadar fotolarim koya bilirim almanyada yasadigima Ragmen kombinemin fotosunu koya bilirim 25 tane forma ve daha bircok sey göstere bilirim hayri sen ne göstere bilirsin Burda bos bos yazdigin yorumlarimi koyacaklarindan haydi bakalim göster buyuk traftariligini hayri efendi

Vallaha Bende googelden kopyalar koyarim o sorun degilde sorun yurt disinda yasasigim icin bizimkilerle Foto cekmem biraz zor ama isterseniz hemen hemen butun Galatasaray trübun liderleriyle cektigim gostere bilir sebo reisden yavuz Engin terzi abiye kadar fotolarim koya bilirim almanyada yasadigima Ragmen kombinemin fotosunu koya bilirim 25 tane forma ve daha bircok sey göstere bilirim hayri sen ne göstere bilirsin Burda bos bos yazdigin yorumlarimi koyacaklarindan haydi bakalim göster buyuk traftariligini hayri efendi

Koy birader görelim en iyisi :ka21:

25 tane formami?

bir sayarmisin habgileri acaba cok merak etdim forma kolleksiyonun u.

oda fener bjk felan karisik formalar olmasin?

Evet arkadaslar Ben hasta fanatik gsliyim birsey soracam Ben almanya kölnde kaliyorum ve bu gece fenerbahce kafilesi burdan havaalanindan uctu Bende havaalaninda calisiyorum topal sow Raúl Foto cektirdim ama sonradan hic icime sinmedi acaba yanlismi yaptim diye cok dusunuyorum ve is arkadaslarim bana sen gslisin diyolar Volkan ve azizlede cektim ama sonradan sildim ama icim hic rahat degil vicdan azabi gibi birsey cekiyorum ve butun camiamdan özur dilemek istiyorum

Volkan, Raul, Sow, Topal falan tamam'da. Aziz ne yahu?????????????????????????????????????????????????????

21959_1205381378116_4749562_n.jpg

ayrica resim boyle cektirilir.

sen basla fotolari paylasmaya renkdas biz artik bi karar vermek zorundayiz ama senin icin isler pek ic acici degil acikcasi ne yalan soylim

Mehmet bak şöyle yapalım

Sen o fotoları buraya koy ve senin yüz ifadeni görelim

Benim fotolarda yüz ifademden de anlaşıldığı gibi içim içime sığmıyor.

Senin yüz ifaden fikir edinme açısından bize bir şeyler kazandırabilir

Foto cektigim adamlarin hepsi Türk futboluna cok faydalari olmus zamaninda yabanci adamlarsa hepsi Star adamlar hepmiz bu adamlari takimimisda görmek ister mesela bir sow bir Raúl bir kuyt bu adamlari Kim istemez biraz gözlukleri cikar azzizin belki cok zarari var ama faydasida var aziz Yildirim digiturkden o kadar para cikardi yayin ihalesinden azizeyi gunayim kadar sevmem Volkan Milli takimda Kritik kurtarislar yapinca kocum afferim demiyormusun sanki Burda yok demiyorum yada Azize bunlari yapmadi deme Allah varyukarda Azize sikede yapti orasi ayri ama dogru konusmak lazim bilgili olmak lazim Burda sallamakla olmuyo adim gibi eminimki hayri sen azizeyi yolda görsen Foto ceke bilirmiyizdersin abi havan olsun diye bakin azize ile cektimdersin yapmam demem Allah var

Mehmet bak şöyle yapalım

Sen o fotoları buraya koy ve senin yüz ifadeni görelim

Benim fotolarda yüz ifademden de anlaşıldığı gibi içim içime sığmıyor.

Senin yüz ifaden fikir edinme açısından bize bir şeyler kazandırabilir

Riza abi sen galiba bizim futbolculari hepsini bir yerde yakalamissin

hepsi ayni giyimde.

Foto cektigim adamlarin hepsi Türk futboluna cok faydalari olmus zamaninda yabanci adamlarsa hepsi Star adamlar hepmiz bu adamlari takimimisda görmek ister mesela bir sow bir Raúl bir kuyt bu adamlari Kim istemez biraz gözlukleri cikar azzizin belki cok zarari var ama faydasida var aziz Yildirim digiturkden o kadar para cikardi yayin ihalesinden azizeyi gunayim kadar sevmem Volkan Milli takimda Kritik kurtarislar yapinca kocum afferim demiyormusun sanki Burda yok demiyorum yada Azize bunlari yapmadi deme Allah varyukarda Azize sikede yapti orasi ayri ama dogru konusmak lazim bilgili olmak lazim Burda sallamakla olmuyo adim gibi eminimki hayri sen azizeyi yolda görsen Foto ceke bilirmiyizdersin abi havan olsun diye bakin azize ile cektimdersin yapmam demem Allah var

Aziz'i de savunuyor :confused:

Üst Alt