İddia | Culio Orduspor'da, sırada Stancu var | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Culio Orduspor'da, sırada Stancu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kamp döneminde teknik patron Fatih Terim’in gözüne giremeyen Culio için sarı-kırmızılı yönetimin Orduspor ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Fatih Hoca'nın raporu doğrultusunda, 3. etap kamp çalışmalarına götürülmeyecek olan Arjantinli futbolcu ikna edilmeye çalışılırken, Stancu için de görüşmeler sürüyor.

Rumen forvet için Samsunspor ve Mersin İdmanyurdu ile görüşüldüğü belirtildi. Bu iki futbolcu da kiralık olarak gönderilecek.

Öte yandan şike soruşturması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Türk futboluna yaz döneminde Galatasaray’ın transfer haberleri damgasını vurdu ve toplam 21 bin 224 haber yayınlandı.

Culio Orduspor'da, sırada Stancu var - Futbol - Ajansspor.com

Cevap: Culio Orduspor'da, sırada Stancu var

Kamp döneminde teknik patron Fatih Terim’in gözüne giremeyen Culio için sarı-kırmızılı yönetimin Orduspor ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Fatih Hoca'nın raporu doğrultusunda, 3. etap kamp çalışmalarına götürülmeyecek olan Arjantinli futbolcu ikna edilmeye çalışılırken, Stancu için de görüşmeler sürüyor.

Rumen forvet için Samsunspor ve Mersin İdmanyurdu ile görüşüldüğü belirtildi. Bu iki futbolcu da kiralık olarak gönderilecek.

Öte yandan şike soruşturması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Türk futboluna yaz döneminde Galatasaray’ın transfer haberleri damgasını vurdu ve toplam 21 bin 224 haber yayınlandı.

Culio Orduspor'da, sırada Stancu var - Futbol - Ajansspor.com

=yabanci transferinin eli kulaginda

hadi bekliyoruz eboue ve arshavin gelsin yeter. acaba yönetim TFF nin kararınımı bekliyor.

Başlıkla haber çelişiyo.ben inanmıyorum orduspor'a gideceğini.

Culio yerine Lass veya Arshavin, Stancu yerine Adebayor gelir problem olmaz. :)

Şaka bir yana, Culio'yu bilmem ama Stancu'nun bol forma şansı bulacağı bir takıma kiralanması isabet olur.

Elmander, Baros ve bir yildiz santrfor'un daha gelecegini varsayarsak Stancu'nun forma bulma sansi bahtsiz deve ve kutup ayilari sozu ile ayni oranda.

ayhan gözüne girmiş de,culio'yu beğenmemiş fatih hoca öyle mi.çok ama çok saçma :mad:

Stancu kesinlikle kiralık gitmeli ancak Culio bence rotasyona girebilirdi yani okadar yabancı kontenjanı varken.+2'nin +2'sinde otururdu en kötü.Gerçi Fatih Hoca o kontenjanı kullanmayacağını söyledi ama.

Dursun Culio yedek ortasaha dolu sanki takımda.

Ayhan'ı mı izleyelim biri cezalı olduğunda.

ya +2 yi kulanmayacağını söyledi de bu bi kural değil ki.asla kullanmayacak diyede bi durum yok yani,otursun tribünde ne olacak.

Culio yerine Lass veya Arshavin, Stancu yerine Adebayor gelir problem olmaz. :)

Şaka bir yana, Culio'yu bilmem ama Stancu'nun bol forma şansı bulacağı bir takıma kiralanması isabet olur.

Kayseri, Antep, Bursa, eskişehir, Trabzon gibi takımlara kiralanmalı çünkü adam aslında çok yetenekli bir adam, kendini geliştirirse ileride galatasaraya çok faydalı olur, yüksek bonservisler bile satarız.

basliga bak ,bir de icerige .Spor gazetesi almayi bu sahtekarlar yuzunden birakmistim ,hala hic degismemisler.

Muslaera, Ujfa, Melo, Culio, Elmander, Stancu, Baros olmak üzere 7 yabancımız var. Eboue alınırsa 8 olacak ve bir yabancı daha alınabilmesi için kadrodaki bir yabancının gönderilmesi gerekecek. Arshavin alınacaksa kesinlikle Stancu gönderilmeli. Culio Terim'in prese dayalı sistemine de uygun bir oyuncu. Geçen seneki rezalet ortamda bile 4 gol atmayı başarmış bir futbolcu sonuçta. Teknik açıdan kadro standardının üzerinde ve hızlı bir oyuncu. Kadro derinliği açısından mutlaka kalması gerekiyor.

Ayhan ile Culio'yu karşılaştırıp Ayhan oturacağına Culio otursun demek saçma olmuş. Ayhan bildiğimiz yerli,hani şu ulu manitu olanlardan değil :D

Türk oyuncuyu sahaya sokup istediğin oyuncuyu alırsın sahadan ama yabancı oyuncu alırken sahada 6 oyuncu varsa hesabında 6 yabancıdan birini almak oluyor.

Kaldı ki Ayhan'a gelene kadar bu gibi durumlarda rotasyonda kullanılacak Türk oyuncularımız yeterince var.Ayhan olur ya 5-6 kişi birden sakatlanır o zaman forma bulur. Hala ne takıyorsunuz bu oyuncuya anlamıyorum.Ne vefa kalmış ne bir şey. Adam gibi bitirsin sezonunu jubilesini yapsın,bu kadar mı sabırsızsınız?

Çok iyi yahu,adam iyiyken koçum Ayhan yavrum Ayhan,işi bitince demediğinizi sövmediğinizi bırakmayın,çok ayıp.Mustafa Sarp ayrı Ayhan ayrı,bunu idrak etmeniz gerekir önce.

Culio konusuna gelince "eğer haber gerçek ise ki haberin gerçekliği bile belli değil" ,çok iyi niyetli bir oyuncu,bu kadar iyi niyetli bir oyuncuya Fatih Hoca'nın kusura bakma ama bu sene bizde oynarsan bu kadar forma giyersin,ben geleceğin açısından söylüyorum,ona göre kendini ayarla demesinden daha doğal bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt