İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti


TRT Spor 30 dakika once Son Dakika bandiyla verdigi haberde Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiBir oh çekelim.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOH
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Ettiforumumuzun usta duyumcularindan sn. alemdar ibaret tarafindan da teyid edilmistir.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiGordum bende az once. Baska sitelere dusmedi henuz. Iyi transfer yaptilar.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiBu transferin Fener için en olumlu yanı Ziegler'i gönderip yabancı kontenjanı açacak olmaları. Yoksa Balta'dan bile vasat oyuncu.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiEski haber gideceği belliydi.Fener in politikasına ve oyuncularına bakarsak sol beke yabancı alamazlar.En iyi seçenek buydu kendileri için.Amrabat ı alabilirler diye düşünüyorum.Kayseri Fener in dostu ve çalım trollüğüne düşkün bi kulüp fenerbahçe.Taraftarı kandırmak ve Amrabat ın Kayseri de oynamayacak olması sebebiyle Amrabat+Hasan olabilir..Biz ilişkileri gerip Amrabat a istediği fiyatı vermezsek Sülo hemen yarı fiyatına iteler bunlara.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiŞu mehmet topuz(adını büyük harflerle yazamam,pislik herifin teki çünkü) için 9 milyon € + G.Emreciksin transferinden beri Kayseri ile Fener arasındaki alışverişten mutluluk duyuyorum. İşe yaramaz ve birkaç yıl içinde tekrar takasta kullanılacak adamlara 5 + milyon verip futbolcu alsınlar, hoşuma gidiyor.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiGS ile adı geçerken önerilirken söyledim LEŞ bir adam . FB aldı diye karalamıyorum fakat savunma 4lüsünden bir parçaysan ilk işin savunmaya katkı yapmak defans bilgisi ve becerisi . Bu özellikler bu adamda '' 0 '' . İzmail'den de bundan da ne köy olur ne kasaba . Ancak refakatçi olur Assaidi gelse de ırzına geçse arkadaşın :) .
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiAlt yapıdan üst yapıya yollamışlar işte. Ödenen para ne kadarmış?
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiBu transfer olursa arkadaki 5 kişinin (kaleci dahil) 4'ünün yerli olması onlar adına gayet iyi.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti5.5 milyon euro ödenecekmiş bonservisine. Hasan Ali'ye de 1.8 Milyon Euro garanti para ve maç başı ödenecekmiş.
 
Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer EttiBu transfer olursa arkadaki 5 kişinin (kaleci dahil) 4'ünün yerli olması onlar adına gayet iyi.Adamlar avrupaya gidemeycekleri için lig için transfer yapıyorlar.Şuanki yabancılarıda türkiye liginin altında değil.Kuyt ile birlikte nokta bir transfer yapıp hucüm bölgesinde yabancılara yönelecekler.Bizimkiler iise defansta kaleci dahil utanmasalar 4 oyuncu oynatacaklar.Hep söylüyorum şu takımın yerli kalitesiini arttırın bi zahmet
 
Üst Alt