İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı


Fenerbahçe, Mehmet Topal için 7 milyon Euro karşılığında Valencia ile anlaşmaya vardı...ligtv son dakika
 
Cevap: Son Dakika | Fenerbahçe, Mehmet Topal için Valencia ile Anlaşmaya VardıMehmet Topal'ı hiç sevmezdim iyi olmuş.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardıvalla, umarim dogrudur.tek yönlü orta saha olsun fenerde, sevinirim.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya VardıValencia'dan Fenerbahçe'ye gelecek olan adamı tercihleri dolayısı ile yargılayamazsın, çünkü akli melekeleri yerinde olmama ihtimali yüksek.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardıgiderse bık bık konuşsun umrumda olmaz ...
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya VardıGerizekalı topal.Galatasaray ve Valencia gibi elit takımlar avrupada oynarken sen gelip 5 yıl boyunca oynarsın Türkiye şike liginde.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı0ae3598c553c0cb9136fc966da2aaa2e.jpg
 
Lig Tv Son Dakika:Fenerbahçe Valencia ile 7 Milyon Euro'ya anlaşma sağlandı.Fenerbahçe Mehmet Topal için 7 nilyon Euro karşılığında Valencia ile anlaşmaya vardı...Fenerbahçe Mehmet Topal konusunda Valencia ile anlaşmaya vardı.Milli futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen sarı lacivertliler milli yıldız için İspanyol kulübüyle 7 milyon euro bonservis ödeyecek.Kaynak: Ligtv.com.tr

Edit: İnşallah doğuştan Fenerliydim demez ..Hayırsız olsun.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardıumarim fifa koyar fenere cezayi, avrupa yuzu goremez daha mehmet topal, yillik 3.5 milyon euro garanti para verirsen arda da gider semih kaya da gider, para ile kandiriyorlar
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya VardıTopal kendini çok geliştirmiş. Eskisi kadar dümdüz oynamıyor.. Yazık etti ne işin var..

Yabancıda gelecekmiş. Salih Uçan sende çürüdün..
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya VardıBiz Melo'yu aldigimiz sürece sorun yok, cünkü daha iyisi Türkiye'ye gelmez.
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardıvalencia'yla anlasirlar belki ama mehmet'in biraz beyni varsa türkiyeye dönmez
 
Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya VardıHAYIRSIZ olsun doğuştan Fenerliydim demez inşallah !!
 
Üst Alt