İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şeref Aydın;

tamam acikliyorum: bir aksilik cikmadigi taktirde 19 temmuz 2011'de turk telekom arena'da barcelona'yla hazirlik maci yapilacak...
 
Cevap: 19 Temmuz Galatasaray - Barcelona Hazırlık maçıHayırlı olsun.Şöyle bir engel olabilir maça;Yeni yönetimin planlamasına maçın ters düşmesi.
 
Cevap: 19 Temmuz Galatasaray - Barcelona Hazırlık maçıModeratör arkadaşlar başlığın başına İddaa yazmayı unuttum. Acaba halledebilir misiniz?
 
Cevap: 19 Temmuz Galatasaray - Barcelona Hazırlık maçı|İddaaBiri Barcelona mı dedi? Allahım, Galatasaray - Barcelona :asd: Esra Ceyhan'daki Sabri gibi uçarım valla eğer doğrulanırsa.
 
Cevap: 19 Temmuz Galatasaray - Barcelona Hazırlık maçı iddiası[video=youtube;vzkuIRFQXlw]https://www.youtube.com/watch?v=vzkuIRFQXlw[/video]
 
Cevap: İddaa l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıBarca'yla hazırlık maçı yapacak olmak taraftarı heyecanlandırıyor. Güle güle Adnan Polat !
 
Cevap: İddaa l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıMehmet Ekicide oynıyacakmıymış :D

İddanın sahibi bilir :)
 
Cevap: İddaa l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıBence olmaz.

edit; iddianın sahibi güvenilir.

Fakat kendisi de kesin dememiş.Kendisinin kesin dediği Mehmet Ekici transferi gerçekleşecektir sezon sonu.
 
Cevap: İddaa l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıYeni yonetim, yeni teknik direktor, yenilenmis kadro, yepyeni umutlar ve eger gercekse cok guzel bir hazirlik maci.. Hadi hayirlisi..
 
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıMehmet Ekici'yi unutun. Gelmeyeceğini söyledi zaten Şeref Aydın. Özür de diledi bu konuda. Bir daha kesinleşmeden de açıklama yapmayacağım dedi.
 
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıXavi-Iniesta futbolu bırakır BAM'dan sonra
 
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık MaçıHarbiden haaa. 19.07 de maç. Ooooohhhhhh. İnşallah olur
 
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı---------------------------------Buraya reklam alınır :D---------------------------------
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt