# İdeal 11 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İdeal 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # İdeal 11

chief, what does a solbek require ;

for the main part - a SOLAK and pırpır player if mumkun.

- ceviklik

- uzun kısa pas

- iyi orta

- yerinde faul

Colak has it all except for the last one, ama onu da ogrenir. Balta'dan 1000 kat iyi olacagına TABASCO uzerine yemin ederim capt. bohsz, scouts honor
salute.gif

heis all fine and shiet but-

colak ain't very fast and he lacks defensive NOUS

attributes don't make a player imo, its the pozisyoning, knowledge etc.

balta is krap but he's a better defender

emireis bi zamanlar selçuk'un da performansı baya düşmüştü hatta sende de soru işareti oluşmuştu hatırlarsın belki

aynısını hamid için de söylüorum abi, belki hiçbir zaman superb bi winger olamaz ama o adamın sahada olması lazım reiz, çok iyi topçu çünkü. bi kere çok stratejik topçu bizim için

hele aydın falan hiç olmaz yani hamit varken

chief, what does a solbek require ;

for the most part - a SOLAK and pırpır player if mumkun.

- ceviklik

- uzun kısa pas

- iyi orta

- yerinde faul

Colak has it all except for the last one, ama onu da ogrenir. Balta'dan 1000 kat iyi olacagına TABASCO uzerine yemin ederim capt. bohsz, scouts honor
salute.gif

hala gülüyorum :D

krise cok yuklendiniz son macta bence o adam oynar ortalama bi sekilde

ha terim kazigi tabi o ayri

yigit ve balta gibi:(

heis all fine and shiet but-

colak ain't very fast and he lacks defensive NOUS

attributes don't make a player imo, its the pozisyoning, knowledge etc.

balta is krap but he's a better defender

chief, Hakan Balta is ABSOLUTE

zero.jpg

bizim takımdaki HERHANGI bir oyuncu Balta'dan min. 3 kat cok is yapacaktr :ka21:

Colagı izledim, cok faul yapıyor ama bunu stabil bir mekanizmaya oturtabilirse {ki oynarsa ogrenir bnc} gerekli ozellikleri kazanabilr, bir solbekin tutarlı fauller yapması gerekir.

Balta - defensively = GHOST

_____ offensively = GHOSTEST

Çolak has the ability to work with onunde oynayan adam. Amrabat'ın performansını da 2'ye 3'e katlayacaktır. Ama bosz, Balta'yla oynadıgımız surec bizden bir HALD olmadz :ka21:

emireis bi zamanlar selçuk'un da performansı baya düşmüştü hatta sende de soru işareti oluşmuştu hatırlarsın belki

aynısını hamid için de söylüorum abi, belki hiçbir zaman superb bi winger olamaz ama o adamın sahada olması lazım reiz, çok iyi topçu çünkü. bi kere çok stratejik topçu bizim için

hele aydın falan hiç olmaz yani hamit varken

beis i like Hamit, no worries. ama topu surup durduk yerde rakibe veriyor, sonra pismis kelle gibi sırıtıp saldırmıyor bile. bir mac icinde 4 5 kere yapıyor bunu. OLACAK IS DEGIL. duzelir dedim ama 6 hafta oldu aga. ne zaman duzelecekki ?

zero.jpg

bizim takımdaki HERHANGI bir oyuncu Balta'dan min. 3 kat cok is yapacaktr :ka21:

Colagı izledim, cok faul yapıyor ama bunu stabil bir mekanizmaya oturtabilirse {ki oynarsa ogrenir bnc} gerekli ozellikleri kazanabilr, bir solbekin tutarlı fauller yapması gerekir.

Çolak has the ability to work with onunde oynayan adam. Amrabat'ın performansını da 2'ye 3'e katlayacaktır. Ama bosz, Balta'yla oynadıgımız surec bizden bir HALD olmadz :ka21:

might b worth a shot heis but when it comes to defans i'm conservative u know

Çolak'tan sol bek hayatta olmaz abi.Bir sefer fiziksel özellikleri yetersiz.Ve öyle tekniği olan bir adamı sol beke hapsetmek futbola ihanettir.

balta elinden oper:)

lazimda bi tane var

amrabatin 2 adim ish yapabilmesi icin arkasinda futbolcu lazim seytar satici degil

kendi evimizde bragaya karsi savunmayi one cikaracaksak pes edelim simdiden reis filozofikmen

cris oynarsa yanariz reis

hic maceraya gerek yok

balta horrible ama baska alternatif yok benc

zero.jpg

Engin daha iyi olur Emre' den sol bek için :D

solbek colaga bendende hayir

solbekte dany oynar bizim takimda ancak devsirme olarak bide hamit

gerisi oynayamaz bence

Çolak'tan sol bek hayatta olmaz abi.Bir sefer fiziksel özellikleri yetersiz.Ve öyle tekniği olan bir adamı sol beke hapsetmek futbola ihanettir.

elinde Balta gibi bir adam varken, Çolak gold.

yedigimiz gollerde Balta'yı izleyin yeter agalar :eek: fizigi yetersiz olsun sorun degil, kosuyor, mucadele ediyor, hızlı pas atıyor, orta acıyor, faul yapıyor. Balta fizigi yeterli de napıyor ¿

soyleyim : NOTHING, orta sahadan muslera'ya asırtma pas verme dısında. Balta'yı rakip takımın oyuncusu gibi goruyorum artık.

Çolak seri top oynayan ve solak bir futbolcu, takımda solbek icin en uygun topcu KESINLIKLE. transfer yapılana kadar en azından, yapılırsa tab. :ka21:

--------------Muslera-------------

Eboue--Semih----Dany----Balta

---------Selcuk----Melo----------

Hamit-------Amrabat------Emre

---------------Burak-------------

Emre ile Amrabat'ı yer değiştirirsek daha makul olur gibi. Hem Emre'nin verimi artar hemde hücuma direk etki etme şansı bulur Emre. Tek sıkıntı Amrabat'ın Balta'ya yardım edip etmeyeceği olur. Onuda İmparator döve döve alıştıracak ona.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt