İdman Raporu | 3 Ağustos Cuma


Galatasaray Futbol Takımı, 2018 TFF Süper Kupa’da Akhisarspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Fatih Terim yönetimindeki antrenmana core stabilizasyon hareketleriyle başlandı. Daha sonra koordinasyon ve sürat çalışması yapıldı. Antrenmanın devam eden bölümünde gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda oyunsal formda taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
Antrenman öncesi, bu hafta babalık sevinci yaşayan Garry Rodrigues ve Younes Belhanda’nın dünyaya yeni gelen bebekleri için birer pasta kesildi.
Galatasaray Futbol Takımı, Akhisarspor karşılaşması için yarın saat 14.30’da sponsorumuz Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Konya’ya hareket edecek.
Teknik direktörümüz Fatih Terim ve takım kaptanımız Selçuk İnan, saat 17.00’de Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda Akhisarspor teknik direktörü ve takım kaptanının da yer alacağı basın toplantısına katılacak.
Galatasaray’ın mücadele öncesindeki son antrenmanı ise yarın saat 18.00’de olacak. Konyaspor Kayacık Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü, medya mensuplarına açık olarak yapılacak.


[GALLERY=media, 84][/GALLERY]

[GALLERY=media, 83][/GALLERY]

[GALLERY=media, 82][/GALLERY]

[GALLERY=media, 81][/GALLERY]

[GALLERY=media, 80][/GALLERY]

[GALLERY=media, 79][/GALLERY]

[GALLERY=media, 73][/GALLERY]

[GALLERY=media, 74][/GALLERY]

[GALLERY=media, 75][/GALLERY]

[GALLERY=media, 76][/GALLERY]

[GALLERY=media, 77][/GALLERY]

[GALLERY=media, 78][/GALLERY]

[GALLERY=media, 72][/GALLERY]
 
Üst Alt