İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

bizim maçı az tv veriyormuş. akşam real-city maçını da bu kanal verecek. bakalım akşama açılırsa bizim maçta da sorun yaratmaz herhalde. ama bu idman tv'ye Aztv'ye ayrı ayrı mı biss yapıcaz. frekansları aynı değil mi bunların? şuan için 2si de açık bende

bizim maçı az tv veriyormuş. akşam real-city maçını da bu kanal verecek. bakalım akşama açılırsa bizim maçta da sorun yaratmaz herhalde. ama bu idman tv'ye Aztv'ye ayrı ayrı mı biss yapıcaz. frekansları aynı değil mi bunların? şuan için 2si de açık bende

Pardon ben karıştırdım.Tek o frekansı gireceksiniz.

tam maç başlar muhtemelen 10. 15.saniyelerinde yayın donar dsmart yar etmez beyler size bakın hazırlıklı olun sonra demedi demeyin

renkdaşlar hem idman tv hemde az tv nin yayın akışında GS maçı göremedim.İki farklı azeri kanalı şam. ligi maçı verebilir mi?

kabloluda durum nasıl arkadaşlar, aztv var diyebiliyorum.. ondanda bis key vb. şeyler girmek gerekirmi?

Şey şifre problem değilde rahe ferda yayınlarmı sizce

Kanalı buldum , bissi girdim Madrid - City maçını bekliyorum onu izleyebilirsem , Manu maçınıda izlerim heralde.

idman azerbaycan biss key girmeden açılıyor

maç başlayınca şifre girer mi ?

Merhaba renktaşlar, bende Kaon model uydu alıcısı var ve yazdıklarınızı yapmaya calıstım ama pek beceremedim( teknoloji özürlü olabilirim farkındayım :) )

yarın bir uyducuya gidip yaptırmak istiyorum, uyducuya receiver'ımı götürsem halleder mi? Biss key kırdırmak mı gerekiyor, bu kırma işlemi yasal mı? ve benden alacağı ücret tahmini ne kadardır? yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

Aydın Kay, Idman'ın key bilgisini girdim. Ama AzTv biss bölümünde görülmüyor. Kendim yeni alan oluşturdum öyle girdim biss bilgisini. Olur mu acaba ?

Merhaba renktaşlar, bende Kaon model uydu alıcısı var ve yazdıklarınızı yapmaya calıstım ama pek beceremedim( teknoloji özürlü olabilirim farkındayım :) )

yarın bir uyducuya gidip yaptırmak istiyorum, uyducuya receiver'ımı götürsem halleder mi? Biss key kırdırmak mı gerekiyor, bu kırma işlemi yasal mı? ve benden alacağı ücret tahmini ne kadardır? yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

Cihazı götürürsen halleder.Yasal çünkü sen Ligtv veya D-Smart'ın şifresini kırdırmıyorsun sonuçta.Yasal bir kanala şifre gireceksin.Tahmini ücret 10-15 Ytl arası birşeydir.Fazla tutmaz.

he bir de şunu sorayım

yarın uyducuya gitsem kırar mı ?

yoksa 2 dk karaköye gidip şifreli kanalları açan dandik bir uydu alayım mı okul çıkışı ?

Üst Alt