İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Geçen seneki Biss Key ile aynısı mı? Kayıtlıydı alette, uydu değişikliği başka bir BİSS KEY gerektiriyor mu yoksa aynen devam mı?

Uydu değişikliğinin bisskeyle bir ilgisi bulunmuyor. Geçen seneden farklımı bilmiyorum çünkü şuan kanalı ben izleyemiyorum.

Bisskey değişirse sorun değil. İnternette 10 larca sayfada güncel olan yayınlanıyor zaten.

Tavsiyem hafta sonları Avrupa özellikle EPL maçlarını yayınlıyorlar bildiğim kadarıyla. Eğer maçlarda kanal açıksa zaten bisskeyin güncel demektir bu şekilde anlarsın. Kapalıysa internetten güncel keyi bulur girersin cihazına. Bu arada CL maçlarının olduğu gün mutkaka cihaz keyi ile güncel olanı netten bakarak karşılaştır. Yani bakarsın adamlar maç günü yeni bisskey koyarlar.

bu idmanın şifresi hala 1234560065432100 değil mi? maç başladıktan sonra sorun yaşamayalım :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Kafayi yememek elde degil sky sports day pass alacagim ondada madrid maci var gs maci red button'da universitede kaldigim icin tv de yok kafayi yiyecegim sonunda ya offffffffffffffff

Üst Alt