İdmanda Baros şov - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdmanda Baros şov

Cevap: İdmanda Baros şov

Bırakın bu duygusallığı. Profesyonel klüp bu anlayışla yönetilmez. Adamlara milyon eurolar ödeniyor. Şu an baros Avrupa'da oynuyor olsaydı,çoktan sözleşmesini feshetmişlerdi.

Baros hırslı,çalışkan,sezgisi güçlü bir golcü ama oynayamadıktan sonra bunların ne önemi var?

tamam siz haklısınız son 4 hafta bülent ünder gider yerine gelende barosu kovar çok sarı kart görüyor diye...

Şu adamın bizden biri olduğunu göremeyenler var yazık. Bilerek kırmızı kart görüyormuş. Adam hırsından kırmızı kart gördü siz yatmak için gördü zannediyorsunuz.

Sizin attığınız tertemiz golü hakem vermese ve hakem hep karşı tarafın lehine çalışsa eyvallah hakem çok iyi maç yürütüyorsun mu diyeceksiniz ?

Canım benim,sen ne demek istediğimi idrak edebildin?Bu adam insan et,kemik ve kandan oluşmuş.Bu adamın forvette başka altarnatifi yok.Baros´un yerine robotu koy o bile paslanabilir.Her hafta altarnatifsizlikten 90 dk sahada kalmak zorunda kalıyor bu adam.Baros müzmin sakat değil,bu kadar yükü vücut kaldıramıyor.

Tamam sizsiniz şampiyon.

Herkesi yolladınız bi Baros kaldı zaten hatalı.

Yolla gitsin bee ammaann!!

Tek sorun o çünkü çok kart gördü terbiyesiz !

Herks boynunu eğip giderken o gitti maçı satan bi şerefsize hesap sormaya.

Derbi alınsın diye iyileşmeden oyuna sokuldu sakatlandı zaten.

şu 8 gol olmasaydı dua edioduk Buca kazanmasın diye.

burda önemli olan kart problemi. buda halledebilir bi olaydır. yeni yönetim bunun icabına bakarsa baros gibi futbolcunun kalmasından kimse zarar görmez.

Tarkan Tarkanlinin Cakar Cakarli oldugu yönünde iddialar var, artik ne kadar dogru orasini bilemem, ama kaynak saglam..

Eğer bir insan ikide bir kart görüyorsa, bu yönetim boşluğundandır! İyi futbolcudur Baroş, ama uyarmak lazım, sonuçta o da bir insan, anlar heralde.

Üst Alt