# Idriss Carlos Kameni | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Idriss Carlos Kameni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Idriss Carlos Kameni

carlos_idriss_kameni.jpeg

volkanın bayramı olur heralde

Siyahi kalecilerin handikaplarına sahip (gereğinden fazla hoplayıp zıplayan, pozisyon alma yer tutma hissi zayıf) olmasına rağmen, Kameni'yi Romero ve Ochoa'ya açık ara tercih ederim.

Doni, Amelia, Rubinho, Romero, Carrizo hatta sakat oldugu için Frey'i de katayım, Kameni olur tercihim. Buffon olmazsa Kameni gelsin.

Super refleksler + bolca sacma sapan hata = KAMENI . Oyle saniyorum ki bizim suan mac kurtaracak kaleciden cok mac kaybettirmeyecek kaleciye ihtiyacim var . Kim gecerse gecsin kaleye taraftar yaptigi buyuk bir hatada patlayacaktir Kameni bence iyi bir tercih olmaz .

Super refleksler + bolca sacma sapan hata = KAMENI . Oyle saniyorum ki bizim suan mac kurtaracak kaleciden cok mac kaybettirmeyecek kaleciye ihtiyacim var . Kim gecerse gecsin kaleye taraftar yaptigi buyuk bir hatada patlayacaktir Kameni bence iyi bir tercih olmaz .

Ortalama ustu refleks + bolca saçma sapan hata + yan top zaafiyeti = Romero.

Doni, Amelia, Rubinho, Romero, Carrizo hatta sakat oldugu için Frey'i de katayım, Kameni olur tercihim. Buffon olmazsa Kameni gelsin.

Van Der Saar : Yaşlı ve zaten gelmekistemiyor daha dogrusu futbolu bırakacak.

Kameni: Saçma sapan hatalar yapabiliyor tipik siyahi kaleci ama onların içinde en iyi, Eneyama ile karşılaştırmam bile, vok daha iyi.

Frey: Ciddi sakatlık geçirdi, kaldı ki o da hataya musait bi kalecidir ama en buyuk sorun sakatlıları.

Romero: Tam bir Şaban. Maradona akılsızının 1.tercihi olunca reklam yaptı ama Hollanda'da bile begeneni az. Flying Dutchman'da oylama sonuçları var. 1.92 ama yan toplar zayıf, kararsız tavuk, atlet ama yerli yersiz hamleleri var.

Ochoa: Kısa boylu ve çelimsiz Meksika liginde, yan top sorunu yaşamıyor olabilir ama Avrupa futbolu farklı, Meksikave G.Amerika futbolu farklı. Refleks kalecisi ama sonrası soru işareti.

Rubinho: İki yıl oncesine kadar İtalya liginin en iyi kalecilerindendi. Jenerasyonun U-20 kalecilerinden, şimdi kirada ve eskisi gozde değil

Amelia: En buyuk sorunu son 2-3 yıldır surekli yedek, maç eksiği var, tıpkı bize gelmeden önce 2 yıl yedek kalan, yatan, Morgan De Santcis gibi.

Carrizo: Arjantinliler içinde en dengelisi bence. (Ustari, Romero, vb) Lazio kiraya veriyor 2 yıldır satabilir. Ama yan toplarda cok iyi değil, al hakimiyetini begenmiyorum.

Doni: Acayip hantal geliyor bana. Son maçını dikkaetle izledim aman dedim.

Ortalama ustu refleks + bolca saçma sapan hata + yan top zaafiyeti = Romero.

Oyleyse Romero da gelmesin :) . Ben olsam Guney Amerikali ya da Afrikali kaleci riskine girmezdim . Param varsa ve getirtebiliyorsam Akinfeev-Tim Wiese-Adler-Tim Howard tarzi bir kaleci getirirdim . Ya da ortalama refleksleri olan ama sacma sapan risklere girmeyen Avrupali bir kaleci bulurdum . Yanlis bilmiyorsam Amelia sezon sonu serbest kalacak ve bence cuk oturur .

Asıl hatayı gecen sene yaptık kaleci konusunda. Bonservisi elinde olan, 90'dan top çıkarmayan ama sacma sapan gollerde yemeyen, istikrarlı, guven veren V.Dronby'i kaçırdık, Hamburg aldı.

T.Howard'ı almak kolay değil keske olsa.

Cevap: # Idriss Carlos Kameni

Siyahlardan cok iyi kaleci ,oyun kurucu ve yuzucu cikmaz.Iki kere iki dort kadar kesindir hemen hemen.Ha kirk yilin basi olaki cikarsa(simdiye kadar ben sahit olmadim) bu isimde Kameni degildir.Olacagini hic zannetmiyorum ama olursada gecmis olsun derim ,bildigin saatli bomba.

Cevap: # Idriss Carlos Kameni

her sene aliyoruz bu adami :D

adam berbat yani.. Form düsüklügü var önceden neydi simdi ne oldu adam... Degeride düsmüs zaten dogal olarak iyice.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt