Igor Tudor, Büyük Maçları Kazanamıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Büyük Maçları Kazanamıyor!

600

Galatasaray'ın başında bir türlü büyüklere karşı istediği sonuçları alamayan Igor Tudor, hem Yunanistan hem de Hırvatistan'da sergilediği tablonun benzerini yine çiziyor.

Hırvat teknik adam, üç ülkede yarış içinde olduğu ekiplerle 25 maça çıkıp, bunların ancak 2'sini kazanırken, 7 maç berabere bitti ve 16 yenilgi aldı.
Tudor, rekabette olduğu ekiplere karşı maçların yüzde 92'sinde puan kaybetti.

PAOK ile zirve yarışı verdiği rakipleri Olympiakos, Panathinaikos ve AEK'ya karşı 7 maça çıkan ve 1 galibiyet, 1 beraberlik alan Tudor, 21 puanın ancak 4'ünü almıştı.

Galatasaray'ın hocası Hırvatistan'da ise Hajduk Split'in başında Dinamo Zagreb ve Rijeka'ya karşı 13 maçta sadece 1 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 yenilgi gördü.

Genç hoca, Galatasaray ile ise F.Bahçe, Beşiktaş, Trabzon ve Başakşehir'e karşı 6 maçta 1 beraberlik, 5 yenilgi aldı.

Kaynak: Sabah

Son düzenleme:
2 hafta sonra yine kaybedeceğiz, bu çok açık. Bir an önce şutlanmalı yol yakınken, bazen puan durumu her şeyi yansıtmayabilir. 14-15'de de Prandelli gittiğinde liderdik sanırım.

karşı takıma göre oyun oynatmak yerine kendi oyununu oynama derdinde.

bitti o iş.stratejilerini bu şekilde şekillendirdiği sürece 3 ün 1 i ile yetinmeye devam ederiz

Bu seriyi kırdığı vakit saçma sapan üzerinde yarattığı baskıdan da kurtulacağını düşünüyorum

Bizim Kadıköy olayına benziyor biraz

Deplasman karnesi kötüydü bizden önce ama bu sezona bakacak olursak 3 g 1 b 1 m kötü degil bu konuda bir gelisme var

Ama büyük Mac konusu istatistik olarak ortada,0-0'a oynattigi sürece ne yazik ki Degisen birsey olmaz

Umarim bu konuda da kendini gelistirir

Kazanmayı geçtim gol bile atamadık.

Tudor ile oynadığımız büyük maçlar

16-17 Sezonu

Galatasaray 0 - 1 Beşiktaş
Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray
Galatasaray 0 - 1 Fenerbahçe

17-18

Galatasaray 0 - 0 Fenerbahçe
Trabzonspor 2 - 1 Galatasaray

5 maçta sadece 1 gol atabilmişiz. Bu tesadüf değil rezillik.

potansiyeli olan, gelişime açık gibi görünen 1 TD adayı Tudor. kredisinin düşük olmasından ötürü (büyük maçlarda) bu tür pasif, korkak futbol oynatması normal bnc.

Kredisi olan 1 başkan kulübü yönetiyor olsaydı, sabredileceğini söyleyebilirdim lakin başkanımsı gibi görünen elemanında kredisi çok az.

Böyle pasif devam ederse Başakşehir maçından sonra Fatih Terim'in kapısına gitmeye başlar yönetim. Hocanın tutumuna göre Max bjk maç sonunda kovulur.

Umarım 1 an önce toparlar

Korkaklığı yüzünden

Hücum organizasyonu geliştirmesi lazım ve risk almasını bilmesi lazım

Bunu yaparsa büyük maçlarda da başarılı olabiliriz yoksa böyle devam eder

Buyuk mac kazanmadan sampiyon olmak zor. 14/15 Biliç-Beşiktaş örneği var

Üst Alt