Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik"

Belhanda'yı bu aldırdıysa Maicon'u da bu aldırmıştır. O halde transferlerin sorumlusu da bizzat tudor'dur. Hadi Sneijder'i istemezsin anlarım da yerine istenen ve aldırılan adam Belhanda ise sadece taktik teknik bilgisi de değil zihinsel olarak da çok ciddi sıkıntıları var demektir. Bu herife güvenerek sezona başlanmaz yol yakınken dönmek lazım.
Şimdi bazı arkadaşlar ne yapsaydı yani oyuncusunu mu kötüleseydi diyebilir ama kimse ona Belhandayı sormadığı halde dile getirmesi benim için bu adamın aldırdığı sonuçunu ortaya çıkarıyor. Aynen katılıyorum, disiplinsiz diye Sneijderi istemeyip, ki Sneijderi de bunun istemediği bu akşam Belhanda açıklaması ile üç aşağı beş yukarı belli oldu, Belhanda gibi sorun çıkarma potansiyeli olan, performans olarak son zamanlarda ki gidişatı ortada olan adamı aldırmak gerçekten çok ilginç.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Lan nerede günaha girdik acaba... Terim in Galatasaray ı satmasından sonra gelen her hoca ayrı bi mal mı olur yaa... Başganı ayrı, hocası ayrı bu nedir lan. Şikecilerle aynı kaderi paylaşacak ne günah işledik biz.

nasılsa yılda üç teknik direktör değiştiriyoruz. bunu şimdiden kovalımki üçüncüye biraz fazla zaman kalsın.

Turu geçemezsen sonrası yok zaten Sn. Tudor, futbol izleyelim kazanalım, biraz keyfimiz yerine gelsin diyoruz ama yok tamamen morel bozuluyor. Ben anlamadım nasıl bir durumun içindeyiz. Bir sene zaten avrupa görmedik. Bu sene de bu aşamada elenirsek. Bu saçma lig hiç çekilmez.

Başakmı geçiyon lan sen.Pozizyon vermemişmisiz.Versek heralde 5 yiyecektik.Karşındaki takımın toplam değeri Selçuk denilen hırtın 1 yıllık maaşı kadar.Korkum şudurki bu mallar arenada zor eler bu takımı.

Defansif olarak kompakt olup cok pozisyon vermemisiz. Ona ragmen iki gol yemisiz.

Herhalde kompakt olmasak 12 tane filan gol yiycez.

Bu nasil aciklamadir ulan.

Herseyi gectim duzgun bir baskan olsa sadece su aciklamadan hocayi kovar.

Rezil herif.

Ilginç, daha maç öncesine kadar, Tudor için Vatan Millet Sakarya parolasını benimseyenler ne çabuk U dönüşü yapmışlar öyle, gerçekten büyük başarı. Şimdi baktım da sadece bu konuda değil bir çok konuda. Borsa gibiler mübarek, disiplin ve itaat konusunun hisseleri düşmüş, kalitesiz oyuncuların hissesi tavan yapmış bu arkadaşlar için. Ayrıca Tudor hisselerinde sert satışlar görülüyor, Tudor hisseleri çakılmış.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Ulan o bel bagladigin belhanda zaten butun bir sene 3 gol 6 asist filan yapiyor.

Yani bu adamdan mi onumuzdeki macta iki gol bir asist filan bekliyorsun.

Yatacak yeriniz yok valla.

avatardan sildim seni hoca manyak manyak isler yaptin cunku. bitik selcuk ve kazma tolgayla ne oyunu kuracagimizi dusunuodun defansi falan bosver de. bir de sinani oynatip cift forvet yapmissin. ne kanatlar isledi ne de gomise top geldi. cok pozisyon vermedikten kasti da heralde 5-6 pozisyon vermedik demek istiyor. bu futbolla bunlardan 2 yiyorsak karsimiza duzgun takim ciksa 12 yeriz

avatardan sildim seni hoca manyak manyak isler yaptin cunku. bitik selcuk ve kazma tolgayla ne oyunu kuracagimizi dusunuodun defansi falan bosver de. bir de sinani oynatip cift forvet yapmissin. ne kanatlar isledi ne de gomise top geldi. cok pozisyon vermedikten kasti da heralde 5-6 pozisyon vermedik demek istiyor. bu futbolla bunlardan 2 yiyorsak karsimiza duzgun takim ciksa 12 yeriz
evt hocanın biletı kesılmıstır

Bu adam biraz başarı elde etseydi hamza gibi bala şansa 3 kupa alıp yıldız taksaydi nasıl egosu olurdu düşünemiyorum Mourinho Terim filan yanında çaycı olurdu sanırım EGO konusunda.

Üst Alt